Acil bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Acil bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 646 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakın
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Zaten şişmiyor kuzum kayra da asla şişme olmadı biz hep çıkınca gördük şöyle düşün dişi patlamadan bir gün önce bile çıkacağı yeri tahmin edemiyorduk
Yaa ama dün ellerimi alıp ağzına koyup ısırmaya çalışıyordu resmen kaşınıyor dişi anladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet dış geliyor. Canim diş belirtisi
Aynen abla birde üstüne görümcelerim soğuk almıştı onuda 3 çocuğuma bulaştırdilar 3 ününde burnu akıyor evde ilaçta yok

Canım diş eti sismeden de huysuzluk yapabiliyo bebekler salyasi çoksa kaç güne şişme olur sonrada dişi çıkarır bazı çocuklar çok geç cikariyo diş benim oğlum beş aylıkken salya huysuzluk başladı taa yedinci aya kadar sonra diş çıkardı Allah yardımcın olsun inşallah 🤲
Aynen canım haklısın birde salyasi eskisinden dahada arttı kazaginin resmen komple ıslanıyor salyadan

Canım diş eti sismeden de huysuzluk yapabiliyo bebekler salyasi çoksa kaç güne şişme olur sonrada dişi çıkarır bazı çocuklar çok geç cikariyo diş benim oğlum beş aylıkken salya huysuzluk başladı taa yedinci aya kadar sonra diş çıkardı Allah yardımcın olsun inşallah 🤲
Aynen canım haklısın birde salyasi eskisinden dahada arttı kazaginin resmen komple ıslanıyor salyadan
Sümeyra benim de kızım 3 4 aylıkken ağzı salyalandı ağzının kenarlarından yanaklarına benekler çıktı o kadar çok benek vardı ki allerji mi acaba diye doktora götürdüm ateşi huysuzluğu falan olmadığı için aklıma bile gelmedi neyse gittik salya yüzünden benekler çıkıyor salyadaki artış sebebi de dişten bir süre böyle istersen ağrı hafifletecek granül yazarım ama açıkçası yeğenimde işe yaramadığı için pek de içimden gelmiyor demişti tam 6 aylık olduğunda iki dişi birden patlamıştı ay şu aralar da sebepsiz ağlama çok hafif ateş yine salya ve benek 😖😖😖 o kadar ani ve yüksek sesle ağlıyor ki başıma ağrılar giriyor
Yaa aynı şuan onu tarif ettin benim oglumunda baya ağzının kenarında çıkıyor ara ara benek birde çok hassa ciltli dokunsan yüzüne kızarıyor bende alerji sanıyordum benekleri ek gıda verdiğim için sandım ama değilmiş dediğine göre pazartesi aşı olacak 6 ay aşısını o zaman sorarım doktora bunu da canım sağol 😘

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ama dün ellerimi alıp ağzına koyup ısırmaya çalışıyordu resmen kaşınıyor dişi anladım

Aynen abla birde üstüne görümcelerim soğuk almıştı onuda 3 çocuğuma bulaştırdilar 3 ününde burnu akıyor evde ilaçta yok

Yaa aynı şuan onu tarif ettin benim oglumunda baya ağzının kenarında çıkıyor ara ara benek birde çok hassa ciltli dokunsan yüzüne kızarıyor bende alerji sanıyordum benekleri ek gıda verdiğim için sandım ama değilmiş dediğine göre pazartesi aşı olacak 6 ay aşısını o zaman sorarım doktora bunu da canım sağol 😘
Aynen sen yine de sor ne olur ne olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Hem dişi kaşınır hemde keşfetme çağında kuzum sen daha iyi bilirsin iki çocuk annesi olarak hamza ile 3 ama insan unutuyor işte 😂😂. Elin tatlı gelmiş demek ki miniğe

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen sen yine de sor ne olur ne olmaz
Aynen canım valla sorarım

Hem dişi kaşınır hemde keşfetme çağında kuzum sen daha iyi bilirsin iki çocuk annesi olarak hamza ile 3 ama insan unutuyor işte 😂😂. Elin tatlı gelmiş demek ki miniğe
İki kızımdada hiç diş belirtileri olmadı ki direk çıkmıştı bile biz görmedik,😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar