Sorum var Anneye bağlılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Anneye bağlılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 387 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneye bağlılık
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ya baharım ben ayraya süt sağıp gönderiyorum bugun de gönderdim sabah vizit olduğu için ilk emzirmeye göndermiyorlar diye . Neyse doktor bir git öğren hemde emzirmil olursun dedi ayra nın taburculuğınj . Gittim hocam beslediniz mi dedim evet ama annesi şırınga ile fazla almadı sen bir dene emerse emzir dedi . Gönderdiğim sütün yarısından fazlası duruyordu ama göğüsmü tutup emdi normal mi bu acaba 🤦🏻‍♀️. Şırıngayı almayıo beni alması karnı doyunxa uyudu
Emmeye alıştıysa şırıngayla içmez benim kızımda biberona süt koyuyordum içmiyordu ama göğsümü emiyordu kızın seni emmek istiyor yani şırıngayla o yüzden içmiyordur birde kokunuda aldı alıştı sana çok normal canm peki bugün çîkarıyorlarmı canm dün inşallah her hangi bi solunum sıkıntısı olmamıştır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Emmeye alıştıysa şırıngayla içmez benim kızımda biberona süt koyuyordum içmiyordu ama göğsümü emiyordu kızın seni emmek istiyor yani şırıngayla o yüzden içmiyordur birde kokunuda aldı alıştı sana çok normal canm peki bugün çîkarıyorlarmı canm dün inşallah her hangi bi solunum sıkıntısı olmamıştır
Yok olmamış birtanem hala oksijen verilmiyor sadece sarılık sıkıntısı var şuan sanırım dediğim gibi uzamış sarılık çünkü dün ıiık tedavisi aldı ama hala aynı eşek sıpası ama aktif olrak beni emiyor . Kayra da uzamış sarılık olmasına rağmen uyumaz emerdi buda öyle . 😂😂. Saat 3 gibi vizit doktorları gezecekmiş birtanem nöbetçi doktor taburcu ama uzmanlarında görmesi lazım dedi en azından eve göndermeseler bile anne bebek uyumuna gitsek bana yine yeter🤲🏻

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok olmamış birtanem hala oksijen verilmiyor sadece sarılık sıkıntısı var şuan sanırım dediğim gibi uzamış sarılık çünkü dün ıiık tedavisi aldı ama hala aynı eşek sıpası ama aktif olrak beni emiyor . Kayra da uzamış sarılık olmasına rağmen uyumaz emerdi buda öyle . 😂😂. Saat 3 gibi vizit doktorları gezecekmiş birtanem nöbetçi doktor taburcu ama uzmanlarında görmesi lazım dedi en azından eve göndermeseler bile anne bebek uyumuna gitsek bana yine yeter🤲🏻
Benim kız da hiç biberon şırınga kullanmadı bebişim sana bağlanmış çok şükür inşAllah temelli kavuşursunuz da rahat rahat istediği zaman emebilir prenses 🥰🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Başka sorun olmasında sarılık geçer inşallah buna şükür canım ćok sevindim çok mutlu oldum birtanem inşallah en kısa zamanda tamamen kavuşursun prensese 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim kız da hiç biberon şırınga kullanmadı bebişim sana bağlanmış çok şükür inşAllah temelli kavuşursunuz da rahat rahat istediği zaman emebilir prenses 🥰🤲
İnşallah teyzesi ya oda abisi gibi meme düşkünü olacak belli 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başka sorun olmasında sarılık geçer inşallah buna şükür canım ćok sevindim çok mutlu oldum birtanem inşallah en kısa zamanda tamamen kavuşursun prensese 😘
İnşallah kuzum inşallah 🙏🏻.

Tüm sayfalar yüklendi.