Sorum var Bebek hareketi

• Konbuyu başlatan Pırıl
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pırıl tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 159 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Pırıl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurhanım
N

Nurhanım

Guest
Merhaba kızlar 19+2 olduk hareket hissedememem normal mi bebeğim kız
2. Hamileleliğim 18. Haftadan sonra hissetmeye başladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebelik mi canım ilk gebelikte genelde böyle geç hissedilir ikinci ve daha sonraki gebeliklerde daha erken hissedilir
Tuvalet egitimi postuna üye olmadığım için ordan cevap yazamadım canım ben oğluma 2.5 yaşında öğretmeye başladım 2 defa pes ettim halıya da bırakıyordu altına da kakasını yaptı baktım sinirleniyorum çocuğa yansıtıyorm bu yüzden 2 defa pes ettim sonra havaların iyice ısınmasını bekledim öğretmek için tekrardan hali falan birsey koymadım yerde çişini yaptığın da üstünde bıraktım çünkü ilk denemelerimde hemen geçip duş aldırıyordum alıştı yapıyor hemen banyonun önüne geçiyordu duş aldırmam için hele de titiz bir çocuksa üstün de kalsın gıcıklanır tutmaya başlar kakasini altına yapmasına fırsat vermiyordum yapacağını anladığım an tuvalete gidelim diye ikna ediyordum oyuncağını goturuyordum bak buda kaka yaptı falan diye oynatarak ilk kakasini yaptığında göstermemeye özen göster korkuyorlar çünkü ben hemen şu dökuyordum görmemesi için ilk 3 gün altına kaçırdı sonra sonra alıştı gece gündüz de bit öğrettim gündüz uykusu da yine bağlamıyordum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.