KONU"Tuvalet eğitimi"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan KONU\"Tuvalet eğitimi\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KONU\"Tuvalet eğitimi\"
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben üç kere başladım bu kış tam üç ay sürdü ama bi gün tuvaletim geliyo demedi 🥺🥺bayramda köye gittik orda klozet yoktu tekrardan bez bağladık şu an tam üç yaşında 🥺🥺
Nasıl alısacaklar bilmiyorum kuzum ya benim kız da temmuz da 3 oluyor tuvalete götürürüm her saat ama orda yapmaz gelir beze yapar tuvalete gidelim diyorum hayır diyor gelmek istemiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasıl alısacaklar bilmiyorum kuzum ya benim kız da temmuz da 3 oluyor tuvalete götürürüm her saat ama orda yapmaz gelir beze yapar tuvalete gidelim diyorum hayır diyor gelmek istemiyor
Ahahhaa bizim kayra da öyle normalde bez takmasak sabaha kadar tuvaletini yapmıyor ama bezi takar takmaz yapıyor annecim gel tuvalete gidelim eeğ uap diyorum yok diyor 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahahhaa bizim kayra da öyle normalde bez takmasak sabaha kadar tuvaletini yapmıyor ama bezi takar takmaz yapıyor annecim gel tuvalete gidelim eeğ uap diyorum yok diyor 😂😂
Kız Kayra yine normal yaş olarak öyle yapması ama Hümeyra 3 yaşında artık tam 2 yaşından beri 4 defadır tuvalet eğitimine başlayıp olumsuz sonucla bitirdim aha bu 5. Defadır ama bu defa pes etmicem çünkü yaşı geldi de geçti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar