Lazer sonrası lekelenme🥴🤪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Lazer sonrası lekelenme🥴🤪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,064 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Lazer sonrası lekelenme🥴🤪
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Lütfen konuşurken argo küfür kötü söz içeren postlar açmayın uygulamamizda kesinlikle yasaktır
Canm şahsen bn kolay kolay bulaşmam kimseye ama arkadş durmadan damarıma basıyo bı bakıyorum bildirime benimle ilgili yorum yapmış derdi ne anlamadım ki sorunları var heralde ☺️
Vallahi seni öyle pis ederim ki feleğin şaşar bak kadın bana asıl sen bulaşma kötü ederim.seni gerizekalı.. durmadan nerde damarına bastım senin ya iyi misin aklın yerinde mi senin sustukça olayları kendince büyüttün öyle büyüturum ki ben bir daha buraya girmezsin kaşınıyor musun sen hayırdır bir tane yorum yaptım sen pireyi deve yaptın biraz eleştiriye açık olsan böyle olaylar buraya gelmezdi burda kimler neler neler diyor eleştiriyor kimse senin gibi yapmadı Allah o kocanın yardımcısı olsun vallahi senin gibi kadınla zor hayat geçer gerçek hayatta nasılsın Allah bilir senin gibilerin yüzüne bakmam ben gerçekte selam bile vermem de işte burda mecbur muhatap oldum baktım ki muhattap bile olunmaya degmezsin engelledim seni hala ne ötüyorsun hadi ikileee ruh hastası

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi seni öyle pis ederim ki feleğin şaşar bak kadın bana asıl sen bulaşma kötü ederim.seni gerizekalı.. durmadan nerde damarına bastım senin ya iyi misin aklın yerinde mi senin sustukça olayları kendince büyüttün öyle büyüturum ki ben bir daha buraya girmezsin kaşınıyor musun sen hayırdır bir tane yorum yaptım sen pireyi deve yaptın biraz eleştiriye açık olsan böyle olaylar buraya gelmezdi burda kimler neler neler diyor eleştiriyor kimse senin gibi yapmadı Allah o kocanın yardımcısı olsun vallahi senin gibi kadınla zor hayat geçer gerçek hayatta nasılsın Allah bilir senin gibilerin yüzüne bakmam ben gerçekte selam bile vermem de işte burda mecbur muhatap oldum baktım ki muhattap bile olunmaya degmezsin engelledim seni hala ne ötüyorsun hadi ikileee ruh hastası
Havlayan köpek ısırmaz canm sen havlamaya devam et bn olurda senin gibi gereksiz boş insanlara zaman bulursam atarım kemiğini önüne kuyruğuna basınca nasılda gösterdin çirkefliğini asıl yüzün bu senin işte bidahada her önüne yok sen ne biliyosunki bilmem nede boyundan büyük konuşma asıl senin kocanı geç çevrene Allah yardım etsin burnunu herşeye sokuyon daha ne yaptığını sende bilmiyosun beyinsiz yazmışsın ya o kadını engelledim hakkından gelirdim de sen kim köpeksin işine bak bana yazmadan öncede bidaha düşün boyuna bakmadan bide tehtit ediyo gerizekalı 😡

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar