Sorum var Uyumayan var mı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Uyumayan var mı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 214 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan var mı kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım canım korkma sen yine de tekmisin evde
Yok canım eşimle kızım var ikiside uyuyor ben de sivri sinek avlıyorum vız vız edip duruyorlardı bi yandan onlarda 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım eşimle kızım var ikiside uyuyor ben de sivri sinek avlıyorum vız vız edip duruyorlardı bi yandan onlarda 😅
Bugün bana uyku yok galiba

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yanlız da deilmissin çok şükür kuzum
Ayy sivrisinekler de başladı dimi ya🤦🤦🤦 bizim burda çok aşırı derece sivrisinek oluyor köy yeri ya evimizin etrafı ev yok üzüm bağı ve zeytin bağı ile çevrili ve tamamen yeşillik olduğu için çok sivrisinek var artık baş edemiyoruz yaz gelince başlıyor 🤦

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız da deilmissin çok şükür kuzum
Ayy sivrisinekler de başladı dimi ya🤦🤦🤦 bizim burda çok aşırı derece sivrisinek oluyor köy yeri ya evimizin etrafı ev yok üzüm bağı ve zeytin bağı ile çevrili ve tamamen yeşillik olduğu için çok sivrisinek var artık baş edemiyoruz yaz gelince başlıyor 🤦
Aynen kuzum valla çok sıkıntı ya ısırması yetmiyor seni de rahatsız ediyor bizim burda da çok oluyor mecbur çadır kuruyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.