1. Ay aşısı hepatit b

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde zehra&duru tarafından oluşturulan 1. Ay aşısı hepatit b başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 210 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1. Ay aşısı hepatit b
Konbuyu başlatan zehra&duru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba, 1 ay aşımızı olduk ama aşırı huysuzluk yaptın ya ondan mı bilmiyorum tabi ama sabah 10mda oldu saat nerdeyse akşam 6 hala uyumadı, onun da uykusu var anlıyorum uyumuyo çok huysuz. Yaşayan var mı, uyutma önerisi olan var mı? :(
Canım başka bir sıkıntısı olabilir mi peki çünkü aşı bu kadar çok huysuzluk yapmadı bizde. İstersen kundak yap yarım kundak birde öyle dene

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bu kadar uzun huysuzluk yapmaz birkaç saatte geçer zaten hafif bir aşı. Başka sorunları vardır ve büyük ihtimalle gazı olabilir masaj yap, gaz ilacını düzenli kullan

Merhaba, 1 ay aşımızı olduk ama aşırı huysuzluk yaptın ya ondan mı bilmiyorum tabi ama sabah 10mda oldu saat nerdeyse akşam 6 hala uyumadı, onun da uykusu var anlıyorum uyumuyo çok huysuz. Yaşayan var mı, uyutma önerisi olan var mı? :(
Canım ağrısı olabilir ağrı kesici doktorun önerdiyse ver inşallah geçer çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar