1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan 1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,049 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Kizlar doğum yapalı 3 hafta oldu sütum yok 25 ml anca çıkıyor günde 😔 mama veriyorum sma 1.2 hafta 60 ml verdim bı verişte şimdi doymuyor 90 veriyorum gene doymuyor mamanın yüzünde 3.4 hafta arası 120 ml yazıyor 120 verincede kusuyor internette de mamalarla ilgili 1. Ay 60 ml yazıyor ben çok mu fazla veriyorum ama mamanın yüzünde öyle yazıyor bide 60 la falan hayatta doymuyor ağlıyor ağzını açıyor emecek gibi nolur yardım edin tecrübeli anneler

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Doktor boyuna haftasına göre ayarliyor canim onu doymuyorsa ver ama birde doktora sor günde kaç ml icebilir en fazla diye

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğum yapalı 3 hafta oldu sütum yok 25 ml anca çıkıyor günde 😔 mama veriyorum sma 1.2 hafta 60 ml verdim bı verişte şimdi doymuyor 90 veriyorum gene doymuyor mamanın yüzünde 3.4 hafta arası 120 ml yazıyor 120 verincede kusuyor internette de mamalarla ilgili 1. Ay 60 ml yazıyor ben çok mu fazla veriyorum ama mamanın yüzünde öyle yazıyor bide 60 la falan hayatta doymuyor ağlıyor ağzını açıyor emecek gibi nolur yardım edin tecrübeli anneler
CANIM senden hiç emmiyor mu

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hiç emmıyor mu canım 90 120 ml cok fazla bebege

Doktor boyuna haftasına göre ayarliyor canim onu doymuyorsa ver ama birde doktora sor günde kaç ml icebilir en fazla diye
Bı sorayım canım sabah 90 verdim doymadı 30 daha verdim şimdi de kuzumun migdesi bulanıyor uyuyoor ekşiyor korkuyorum bişi olacak diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emmiyor canım göğsümu zor alıyor zaten sagdim bı geçen 25 ml anca

Emmiyor canım göğsümu zor alıyor zaten sagdim bı geçen 25 ml anca

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Yok hic emmedi benim.oglum sutum cok az geliyordu sarilik başlangıcı oldu doktor hemen mamaya geçmemi soyledi ve kac ml kac saatte bi vermemi falan hep soyledi tabi mama içince doymuyorlar ama ayarliyor dediğim gibi bi sor sorana kadar da ver abartmadan birsey olmaz canim

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım sütün emzirdikçe artar sağmayla anlayamazsîn

Mama yı ayarlamak da vermekde cok zor canım sutun varsa emzır sonra ustune mama ver doymazsa eger ama mecbur kalmadıkca mama vereu

Mama yı ayarlamak da vermekde cok zor canım sutun varsa emzır sonra ustune mama ver doymazsa eger ama mecbur kalmadıkca mama verme
Doktora bı sorayım olmassa canım süt yok işte canım çok az damla damla

Canım sütün emzirdikçe artar sağmayla anlayamazsîn
Çok kötüyüm nasıl artar süt acaba rezene falan aldım iciyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar