1 buçuk yas Sütten kesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 1 buçuk yas Sütten kesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 1 buçuk yas Sütten kesme
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Veriyorum canım içiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım canım Adem de öyle
Valla kızlar ben kestigime hiç pişman değilim uykusu düzene girdi sabahın nurunda uyanmiyo en azından gece artık en fazla bi kere uyanıyor salliyorum geri yatıyor sütüm çok olsaydı belki yine haksızlık ettim diye düşünürdum vicdan azabı çekerdim ama sütte pek yoktu zaten oyalaniyordu sadece🥰o yüzden ona iyilik ettiğimi düşünüyorum 🙈🤣🤩

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hem ona hem kendine ama en çok ona çünkü sende uykunu düzenli alacağın için daha verimli olabileceksin en iyisini yapmışsın canım
Valla kızlar ben kestigime hiç pişman değilim uykusu düzene girdi sabahın nurunda uyanmiyo en azından gece artık en fazla bi kere uyanıyor salliyorum geri yatıyor sütüm çok olsaydı belki yine haksızlık ettim diye düşünürdum vicdan azabı çekerdim ama sütte pek yoktu zaten oyalaniyordu sadece🥰o yüzden ona iyilik ettiğimi düşünüyorum 🙈🤣🤩

Tüm sayfalar yüklendi.