1 hafta gerideyiz 🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kamer tarafından oluşturulan 1 hafta gerideyiz 🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 hafta gerideyiz 🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Kamer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Kamer

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 1 hafta gerideyiz kemik gelişimi iyi ama kilosu 150 gr falan aşşagıdane yiyebilirim kilo alması için doktorun verdiği vitaminler çok pahalı 100 150 lira

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı ama detaylı ultrason da doktor söylemişti minyon doğacak diye şuanda 10 gün geride kilosu iki hafta ve üzeri sorun yaratıyor kaç haftalıksiniz bilmiyorum ama 32.den itibaren 1 hafta geriden geliyoruz kilo olarak...

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 1 hafta gerideyiz kemik gelişimi iyi ama kilosu 150 gr falan aşşagıdane yiyebilirim kilo alması için doktorun verdiği vitaminler çok pahalı 100 150 lira
Bn surekli muz kabak cekirdegi kuruyemis ozellikle cvz süt bol bol ictim sabahlari ac karnima organik pekmez sicak suya katip bir bardak ictim bebegim hep 2 hafta onden geliyordu doktor muayenede ultrasonla bakarken tombis bebek diye severek muayene ediyordu

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Muz yemek kilo yapiyo diye biliyorum canim bende cok muz yedim kac ay kilosu iyiydi sonra cok kilo alirsa normal dgum yapamam diye korktum ara verdim muz yemeye 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar