1 hafta gerideyiz ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kamer taraf─▒ndan olu┼čturulan 1 hafta gerideyiz ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 142 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 3 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ 1 hafta gerideyiz ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Konbuyu ba┼člatan Kamer
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ├ľzlem87

Kamer

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Arkada┼člar 1 hafta gerideyiz kemik geli┼čimi iyi ama kilosu 150 gr falan a┼č┼čag─▒dane yiyebilirim kilo almas─▒ i├žin doktorun verdi─či vitaminler ├žok pahal─▒ 100 150 lira

SedaÔŁĄHasan

Moderator
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
Arkada┼člar 1 hafta gerideyiz kemik geli┼čimi iyi ama kilosu 150 gr falan a┼č┼čag─▒dane yiyebilirim kilo almas─▒ i├žin doktorun verdi─či vitaminler ├žok pahal─▒ 100 150 lira
Haftas─▒na g├Âre kilosu uyumlu de─čil mi can─▒m , ceviz pekmez ka┼čar peyniri s├╝t yo─čurt yumurta a─č─▒rl─▒k ver can─▒m

Tazeana

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Aral─▒k 2021
Bana da paral─▒ verdi vitamini. 93 lira ├Âdedik mide bulant─▒s─▒ndan pek yemek yiyemedim o y├╝zden verdi i├žinde zencefil varm─▒┼č ilac─▒n

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-07-10
Gebeli─činizin 15. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz Yakla┼č─▒k Elma B├╝y├╝kl├╝g├╝nde.
G├Âz kapaklar─▒ hala kapal─▒ ancak ─▒┼č─▒─ča duyarl─▒l─▒k olur. e─čer kar─▒n b├Âlgesine ─▒┼č─▒k tutarsak y├Ân├╝n├╝ ├ževirir.
Amniyotik s─▒v─▒ solunum sistemini doldurarak akci─čer geli┼čimine yard─▒mc─▒ olur.
Bu d├Ânemde baz─▒ gebelerde burun kanamas─▒ g├Âr├╝l├╝r. bunun sebebi kan hacminin art─▒┼č─▒ ve damarlarda olu┼čan geni┼čleme ve 2. trimesterde olu┼čan tansiyon d├╝┼čmeleri.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 12 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 74 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

├ľzlem87

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
13 Aral─▒k 2021
Benimde ayn─▒ ama detayl─▒ ultrason da doktor s├Âylemi┼čti minyon do─čacak diye ┼čuanda 10 g├╝n geride kilosu iki hafta ve ├╝zeri sorun yarat─▒yor ka├ž haftal─▒ksiniz bilmiyorum ama 32.den itibaren 1 hafta geriden geliyoruz kilo olarak...

T├╝m sayfalar y├╝klendi.