1 haftadır uyumayıp direnen kızımın sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan 1 haftadır uyumayıp direnen kızımın sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı 1 haftadır uyumayıp direnen kızımın sorunu
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 1 haftadır direniyor uyumamak için ben bunu dişe bağlamıştım ama meğersem düşündüğüm gibi değilmiş 🌸 kızımı bugün genel bi muayeneye götürdüğüm de kulaklarına sürekli elini götürdüğümü söyledim doktor baktığında ortak kulak iltihabı başlangıcı olduğuna dair teşhis koydu ben şok oldum beklemiyordum tabiki böyle bişey olduğunu dişlerden kaynaklandığını düşünüyordum. Doktor bey dedim kızım uyuya direniyor uyumuyor dedim kulağından uyumadığını söyledi ve antibiyotik tedavisi başlattı bugün çok şükür içim rahatladı. Banyo yaptırken su kaçırmak ya da bebeğin genzin dolup olup temizlenmesi ya da gripten sonra kalıcılığı olup kulak iltihapı yapıyormuş. Bunların içinde gripten sonra bizimde kalıcı olduğu için iltihap yapmış. Aklınızda bulunsun hanımlar bu yüzden fiyolojı çok önemli bu durumda bebeklerimize yapamayan çok annemiz var şırıngayla keşke bunlar için bi eğitim yerleri olsa ben bile ilk yaptığım zaman tedirgin olup korktuğum olduğu birde ben şırıngayala temizleyen bi anneyim…😒

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kızım 1 haftadır direniyor uyumamak için ben bunu dişe bağlamıştım ama meğersem düşündüğüm gibi değilmiş 🌸 kızımı bugün genel bi muayeneye götürdüğüm de kulaklarına sürekli elini götürdüğümü söyledim doktor baktığında ortak kulak iltihabı başlangıcı olduğuna dair teşhis koydu ben şok oldum beklemiyordum tabiki böyle bişey olduğunu dişlerden kaynaklandığını düşünüyordum. Doktor bey dedim kızım uyuya direniyor uyumuyor dedim kulağından uyumadığını söyledi ve antibiyotik tedavisi başlattı bugün çok şükür içim rahatladı. Banyo yaptırken su kaçırmak ya da bebeğin genzin dolup olup temizlenmesi ya da gripten sonra kalıcılığı olup kulak iltihapı yapıyormuş. Bunların içinde gripten sonra bizimde kalıcı olduğu için iltihap yapmış. Aklınızda bulunsun hanımlar bu yüzden fiyolojı çok önemli bu durumda bebeklerimize yapamayan çok annemiz var şırıngayla keşke bunlar için bi eğitim yerleri olsa ben bile ilk yaptığım zaman tedirgin olup korktuğum olduğu birde ben şırıngayala temizleyen bi anneyim…😒
Geçmiş olsun canım ya iyi ki goturmussun hastanye peki kulağında akıntı vs var mı ?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayır hiç bi belirti yoktu canım teşekkür ederim
Rica ederim kuzum bizim Kayranin kulağı çok akıyor bir de ben götüreyim bari ben hiç tutmadığı için sıkıntı yoktur diyordum ama sen böyle yazınca içime bir kuşku düştü

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum bizim Kayranin kulağı çok akıyor bir de ben götüreyim bari ben hiç tutmadığı için sıkıntı yoktur diyordum ama sen böyle yazınca içime bir kuşku düştü
Baktır canım baktırmakta fayda vardır tabiki Asel kulağına asılıyordu bende şaçları orada olduğu için şey düşünüyordum şaçları kaşınıyor falan Meğersem öyle değilmiş tabi ki burun akıntısından da olabiliyormuş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Baktır canım baktırmakta fayda vardır tabiki Asel kulağına asılıyordu bende şaçları orada olduğu için şey düşünüyordum şaçları kaşınıyor falan Meğersem öyle değilmiş tabi ki burun akıntısından da olabiliyormuş
Hmm ilk çocuk olunca insan her şeyi bilmiyor 🤦🏻‍♀️ zamanla öğreniyoruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen Asel kış çocuğu geçen sene doğum yaptım aralıkta bi sorun olmadı bu sene aralıkta problem yaşadım iste bilemiyorsun ki kışın çok görülürmüş bebeklerde orta kulak iltihabı
Ben dikkat edeyim bari kuzum sağol tekrardan . Ay oda kocaman oldu ya doğum ettiğin zamanı hatırlıyorum da ne günlerdi 🤭🤭 zaman su misali cidden

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum 🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar