1 yaşında kızım hicbisey yemiyor 🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 1 yaşında kızım hicbisey yemiyor 🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,944 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 1 yaşında kızım hicbisey yemiyor 🤦
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar hayırlı akşamlar
1 yaşına girmesine az kaldı kızımın doğru dürüst hicbisey yemiyor görseniz yere yatıriyorum zorla ağzına tıkıyorum çorba sebze vesaire hicbisey ne yapacağımı şaşırdım
Anne sütü emmedi bu arada 2 ay tek emdi devam sütü içiyor

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı akşamlar
1 yaşına girmesine az kaldı kızımın doğru dürüst hicbisey yemiyor görseniz yere yatıriyorum zorla ağzına tıkıyorum çorba sebze vesaire hicbisey ne yapacağımı şaşırdım
Anne sütü emmedi bu arada 2 ay tek emdi devam sütü içiyor
Kuzum dokdora götürdünmü bir vitamin işdah artırıcı ilac falan yazar belki benim kızım da 1bucuk yaşında işdahsızlık yaranmışdı dokdora götürdün vitamin işadah artırıcı ilac verdi sonra yedi cok şükür

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doktorlar vitamin takviyeli mama yazıyorlar onlardan yazdırabilirsin. Dikkatini başka bir yöne çekip veya tabağını süsleyip oyun oynayarak yedirmeyi deneyebilirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doktorlar vitamin takviyeli mama yazıyorlar onlardan yazdırabilirsin. Dikkatini başka bir yöne çekip veya tabağını süsleyip oyun oynayarak yedirmeyi deneyebilirsin
Ah kuzum neler yapmıyorum ki yesin diye telefonumu veriyorum eline çeşit çeşit oyuncak ilgisini çekecek ne varsa eline veriyorum banamisin demiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Emin ol böyle küçükken yemek yemeyenler büyüyünce hiç durmadan yiyorlar 😂 kardeşimden biliyorum😂
İnşallah canım ya 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım kuzum inşaAllah büyüdükce düzelir Allah yardımcın olsun çocuk yemek yemeyende annenin işi cok zor 🤦benim kızım 3 bucuk yaşında ondada işdahsızlık cok oluyor inan zorla ağzına sokuyom yemeyi
Sağol canım benim Allah razı olsun 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar