10 günlük bebeğimin burnu tıkanmış ne yapabilirim sizinde başınıza geldi mi doğru dürüst ememiyor uyurken zorlanıyor

• Konbuyu başlatan Bulut Kader
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bulut Kader tarafından oluşturulan 10 günlük bebeğimin burnu tıkanmış ne yapabilirim sizinde başınıza geldi mi doğru dürüst ememiyor uyurken zorlanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 günlük bebeğimin burnu tıkanmış ne yapabilirim sizinde başınıza geldi mi doğru dürüst ememiyor uyurken zorlanıyor
Konbuyu başlatan Bulut Kader
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55
B

Bulut Kader

Guest
10 günlük bebeğimin burnu tıkanmış ne yapabilirim sizinde başınıza geldi mi doğru dürüst ememiyor uyurken zorlanıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fizyo kids alip kullanabilirsin ardindan Otri bebeyle cekersin

Son düzenleme:

Smyy

Kayıtlı Üye
rank
Anne sütü damlat yazmışlardı arkadaşlar daha önce burada. Bir de serum fizyolojik damlatıp temizliyorlar internette videoları vardi

evet bebekler ilk birkaç ay burundan nefes aldıkları için burnu tıkanınca huzursuz olur ememez. Ben Serum fizyolojik kullanıyorum doğduğundan beri beslenmeden önce ve gece yatmadan açıyorum mutlaka burnunu aspiratörler çekiyorum anında rahatlıyor öyle uyutuyorum. İnternette videoları Enjektörle açamazsan hazırları satılıyor eczaneler de

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank

Çok zor durum canım Allah yardım etsin bizimki 4 aylık olacak hala çekiyoruz burnu ne yazıkki🤷🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar