10 günlük bebek uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde yagzensln tarafından oluşturulan 10 günlük bebek uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,835 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 günlük bebek uyku
Konbuyu başlatan yagzensln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben doğum yapalı 11 gün oldu çok şükür her şeyimiz iyi gayet yolunda fakat 11 gündür aralarda gözlerini açmak dışında heep uyuyor ha bide uykusu gelince mıyklıyor emip geri uyuyor bu ortalama 11gündür böyle acaba normal mi artık korkmaya başladım sürekli araştırıyorum ilk oğlum asla uyumazdı çok hırçın gazlı kolik bir bebekti bana bi tuhaf geliyor ay böyle 🙈

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben doğum yapalı 11 gün oldu çok şükür her şeyimiz iyi gayet yolunda fakat 11 gündür aralarda gözlerini açmak dışında heep uyuyor ha bide uykusu gelince mıyklıyor emip geri uyuyor bu ortalama 11gündür böyle acaba normal mi artık korkmaya başladım sürekli araştırıyorum ilk oğlum asla uyumazdı çok hırçın gazlı kolik bir bebekti bana bi tuhaf geliyor ay böyle 🙈
Daha ne istiyosun annesi benim kız ayni erkek bebekler gibi gazli ve sancılı neler cekiyorum neler daha cok kucuk sık sık uyumasi cok normal annesi korkma 😊

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Keşke benim kızım da uyusa🤣

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Daha ne istiyosun annesi benim kız ayni erkek bebekler gibi gazli ve sancılı neler cekiyorum neler daha cok kucuk sık sık uyumasi cok normal annesi korkma 😊
Ya cidden korktum yani şaka değil🙈 ilk oğlum asla uyumazdı ruh gibi gezerdim hep bu oğlumda onun tam tersi tamam sakin bebek istedimde böyle korkcağım aklıma gelmemişti😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ilk oğlumda okusam bende daha ne istiyosunz derdim valla ama ne bilim korktm ya erken doğdu bide bişey yoktur inşallah 🤲🏻

Valla ilk oğlumda okusam bende daha ne istiyosunz derdim valla ama ne bilim korktm ya erken doğdu bide bişey yoktur inşallah 🤲🏻

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
😂uyusun ya ne guzel.40 i cikinca bak canavara donmesin😄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum sarılık değerine hiç bakıldı mı peki.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sarılığı var canm ama normal seviyede ölçmeye gerek yok dedi doktor zaten düşüşe geçmiş dedi ama oğlumda sarılıktı 2 gün yattık hastanede yok gene uyumazdı o😅
Doğrudur balım sen yinede elinine yüzüne en çokta gözlerinin içine dikkat et vvalla bebekler uyuyuor deyince direk aklıma o geliyor biz sarılıkta resmen mastır yaptık yapmaya da devam ediyoruz 😂😂

Herkesin peşini bıraktı bizim yakamızı hala bırakmadı 😂😂

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur balım sen yinede elinine yüzüne en çokta gözlerinin içine dikkat et vvalla bebekler uyuyuor deyince direk aklıma o geliyor biz sarılıkta resmen mastır yaptık yapmaya da devam ediyoruz 😂😂

Herkesin peşini bıraktı bizim yakamızı hala bırakmadı 😂😂
Oğlumda tam 45 gün çektim uzayan sarılıktı artık🤷🏻‍♀️ bilmiyorum bu paşada nasıl olur tekrar yükselir mi düşüştemi burnu gözler sarı hala acıkınca uyanmasında sorun yok canm 1 1 bucuk saat oldumu kıyamet kopuo emmek için sadece gün içinde sürekli uyuyor emip🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar