10. hafta gebelikte bebegin hareketleri hissedilebilir mi

• Konbuyu başlatan Gökçen
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçen tarafından oluşturulan 10. hafta gebelikte bebegin hareketleri hissedilebilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,736 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10. hafta gebelikte bebegin hareketleri hissedilebilir mi
Konbuyu başlatan Gökçen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
canim ben her iki oglumu da 18 haftalikken hissetmistim. suan 3. ye hamileyim 11. haftamda kipirtilarini hissettim dr a da sordum hatta olabilir hissedebilirsin dedi.. yani sizinki de bebek hareketi olabilir canim.

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Yok artık 😁 Rahmin büyüdüğü için karnında bazi hareketler hissediyorsun. Hormon degisimleri bağırsak yapisini da etkiledigi için çoğu hareket bagirsaklarindan da kaynakli olabiliyor. Bu donemde kabiz olma, zeytinyağlı beslen ve çok su iç.
*20 hafta gibi hissedebilirmisiz 😉

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
10+1 bebeğin hareketleri hissedilir mi boyle hisseder gibi oluyorum ama emin değilim bilgisi olan var mı
Valla ben 18 haftalara doğru hissettim yani öncesinde böyle sanki kalp atımı gibi bi hisler oluyordu ama hareket o muydu bilemiyorum ki 😅😅 ben pıt pıt diye vurunca anladım bu hareket diye 🤫🤫

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar