10 haftalık kalp atışı yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan 10 haftalık kalp atışı yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,281 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 haftalık kalp atışı yok
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Genç anne

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar dayımın eşi 10 haftalık hamile doktora gitmis kalp atışı yok diyor normal mi ölmüş olabilir mi bebek. 7. Haftada gitmiş kalp atışı yok 3 hafta sonra gel demis bugun gitti atış yok diyor aldırmamış kan tahlilleri istemiş 10 haftalık bebeğin kalp atışları halen yok normal görmüyorum üzülmesin die de bisi diyemiyorum doktorun biliyor dedim 😐

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kanda değer yukseliyorsa geç gebelikte olabilir ama 10 hafta olunca bende senin gibi doktor bilire döndüm inşallah oluşur kalp atışı Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar dayımın eşi 10 haftalık hamile doktora gitmis kalp atışı yok diyor normal mi ölmüş olabilir mi bebek. 7. Haftada gitmiş kalp atışı yok 3 hafta sonra gel demis bugun gitti atış yok diyor aldırmamış kan tahlilleri istemiş 10 haftalık bebeğin kalp atışları halen yok normal görmüyorum üzülmesin die de bisi diyemiyorum doktorun biliyor dedim 😐
Bende de aynı oldu 10 haftalıkken kalp atışı olmadi acil kurtaj oldum bebek zehirlemis beni ama peşinden tekrar hamile kaldim suan 23 haftalık olduk çok şükür

S

Sena_34

Guest
Kizlarrrrrrrrr 6 haftalık hamileyim kontrole gitsem bebeğimin kalp atışını duyabilirmiyim siz kaç haftalıkken duydunuz?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar