12+4 haftalik bebegim ters dönmüş cinsiyet gorulmedi sizce ne olabilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülçin yavuz tarafından oluşturulan 12+4 haftalik bebegim ters dönmüş cinsiyet gorulmedi sizce ne olabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,362 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12+4 haftalik bebegim ters dönmüş cinsiyet gorulmedi sizce ne olabilir
Konbuyu başlatan Gülçin yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülçin yavuz

Gülçin yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Yorum yapın güzel anneler

Ekli dosyalar

• 20210809_084707.jpg
    20210809_084707.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 96
  • 20210809_084701.jpg
    20210809_084701.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 94

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yorum yapın güzel anneler
Benim iki.kizim da kendini saklamıştı hep oğlum oldu bitane simdi ikinci oğlan a hamileyim erkek bebeklerde biraz utanma yok sanırım 😀benim erkek bebeklerim in bacak arası ayrikti hemen görülmüştü saglicak la al kucagina canim kiz da olsa erkek de olsa sağlıklı olsunlar da cinsiyet önemli değil

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki.kizim da kendini saklamıştı hep oğlum oldu bitane simdi ikinci oğlan a hamileyim erkek bebeklerde biraz utanma yok sanırım 😀benim erkek bebeklerim in bacak arası ayrikti hemen görülmüştü saglicak la al kucagina canim kiz da olsa erkek de olsa sağlıklı olsunlar da cinsiyet önemli değil
Bendede aynı durum oldu.Benda kiz hiss ediyom.Dokdurda kiza okşuyur söylədi

Gülçin yvz

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar