12. Haftada ikiz gebe olduğumu öğrendim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Tuba❤Asel tarafından oluşturulan 12. Haftada ikiz gebe olduğumu öğrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,122 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 12. Haftada ikiz gebe olduğumu öğrendim
Konbuyu başlatan Tuba❤Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Tuba❤Asel

Kayıtlı Üye
rank
16533222031623926254720904822747.jpg

Kızlar bugün hastaneye gittim doktor ikizlerin olacak dedi vok şaşırdım bundan önce 3 defa hastaneye gittim kimse ikiz olduğunu söylemedi hem vok mutlu hem çok şaşkınım

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 2097
Kızlar bugün hastaneye gittim doktor ikizlerin olacak dedi vok şaşırdım bundan önce 3 defa hastaneye gittim kimse ikiz olduğunu söylemedi hem vok mutlu hem çok şaşkınım
Ay çok güzel canım benim hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah demekki bu haftada belli olmuş keseleri çünkü bazen çoğul gebeliklerde hemen gorunmez

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Vallah canım doktor kesin ikiz dedi bende şaşırdım gördüm ikiz olduğunu fotodaki ayrı ayrı görünüyor heyecandan ne yapacagimi şaşırdım tek mi çift mi öğrenemedim bile
Ultrason resmi ayrı ayrı mı ben aynı sandım cnm kusura bakma ikiz bebekler güzel oluyor bnce çok şanslısın

Tüm sayfalar yüklendi.