12 haftada kahverengi akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cansuayaz tarafından oluşturulan 12 haftada kahverengi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,237 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12 haftada kahverengi akıntı
Konbuyu başlatan cansuayaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
merhaba herkeze bu durumu yaşayan varmı acaba dünden beri kahverengi akıntı geliyor tedirgin oldum internetten baktım olabiliyor diyor ama yinede içim rahat etmedi bu durumu yaşayan varsa yanıtlarsa sevinirim

Biranne12

Kayıtlı Üye
rank
merhaba herkeze bu durumu yaşayan varmı acaba dünden beri kahverengi akıntı geliyor tedirgin oldum internetten baktım olabiliyor diyor ama yinede içim rahat etmedi bu durumu yaşayan varsa yanıtlarsa sevinirim
Korkutmak istemem ama normal değil bende geçen hafta aynı şikayetle gittim düşük riski var denildi ve ilaç verdi doktor.

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Korkutmak istemem ama normal değil bende geçen hafta aynı şikayetle gittim düşük riski var denildi ve ilaç

Korkutmak istemem ama normal değil bende geçen hafta aynı şikayetle gittim düşük riski var denildi ve ilaç verdi doktor.
2 gün önce kontrole gittim gayet iyiydi bi sorun yoktu dün başladı bi anda ara ara oluyor devamlıda degil hastaneye gidip gitmemekte kararsız kaldım burdaki arkadaşlarında bilgisine başvurmak istedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar