12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan 12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,910 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk gebeligim ve bebek hareketini hissetmek için cok erken biliyorum. Ama bugün agrilarimdan dolayi sirt üstü uzanip ayaklarimi biraz yukari koymustum. Sonra karnimda damar atar gibi hizli hizli bir sey oldu. Gercekten damar mi atti yoksa bebişim miydi 🤭😂🤭😂🐥🐣🐣

Mlkmlk

Guest
rank
Ben oğlumda 12 haftalıkken sol tarafimda yemek yedikten sonra uzandigimda yüzer gibi hissediyordum .

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk gebeligim ve bebek hareketini hissetmek için cok erken biliyorum. Ama bugün agrilarimdan dolayi sirt üstü uzanip ayaklarimi biraz yukari koymustum. Sonra karnimda damar atar gibi hizli hizli bir sey oldu. Gercekten damar mi atti yoksa bebişim miydi 🤭😂🤭😂🐥🐣🐣
Canım ilk gebelikte çok zor o haftalarda hissetmek gaz vs olabilir bilemedim 🙄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merve canım hazır konusu gelmişken ikinci gebelikte sen ne zaman hissettin😅 9 hafta bitiyor bende merak ettim 😊
Canım ilkini hatırlamıyorum valla hiç yalan değil hem üzerinden çok zaman geçti hemde bende çocuktum neredeyse o zaman kalmadı aklımda ☺️ ikinci de 13 14 gibi hissettim sanırım, çok belli net hareketler değilde seğirme gibi falan, bunda da yine o haftalarda hissetmeye başladım 16dan sonra biraz daha belirgin oldu ama tam hareketlerini teklemelerini 19 20 gibi hissettim canım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilkini hatırlamıyorum valla hiç yalan değil hem üzerinden çok zaman geçti hemde bende çocuktum neredeyse o zaman kalmadı aklımda ☺️ ikinci de 13 14 gibi hissettim sanırım, çok belli net hareketler değilde seğirme gibi falan, bunda da yine o haftalarda hissetmeye başladım 16dan sonra biraz daha belirgin oldu ama tam hareketlerini teklemelerini 19 20 gibi hissettim canım
Anladım canım teşekkür ederim bende ilkini hatırlamıyorum ama ikinci erken mi hissederim geç mi bilemedim sana sorayım dedim 😊🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım teşekkür ederim bende ilkini hatırlamıyorum ama ikinci erken mi hissederim geç mi bilemedim sana sorayım dedim 😊🙏
İkincide genelde en geç 16ya kadar az da olsa kıpırtıları hissedersin canım drum söylemişti. Her gebelik bir değil tabi sonrasında hissedersen de anormal bi durum olmaz bu rica ederim 🥰

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Cnm.bende 12+5 aynısı bendede oluyo doktorum damar atması dedi hisetmem için daha erkenmiş 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar