13+6 cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan 13+6 cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,077 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13+6 cinsiyet
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabaa bugün kontrolümüz vardı erkek gibi gözüküyor dedi doktor yanılma payı var mıdır? 🤗
Ult resmini paylasirmisiniz bende erkek diye tahmin ediyorum da merak ettim :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar merhabaa bugün kontrolümüz vardı erkek gibi gözüküyor dedi doktor yanılma payı var mıdır? 🤗
Benimki böyle kemikli ve sinirli bir yüzü var

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Ult resmini paylasirmisiniz bende erkek diye tahmin ediyorum da merak ettim :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki böyle kemikli ve sinirli bir yüzü var
Bu hafta ultrason resmi almadım 11+6 Ken var onda da yüzü net değil , bacak arasını gösterdi bebeğim bir de hamileliğim çok rahat geçti hiç mide bulantım olmadı

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bu hafta ultrason resmi almadım 11+6 Ken var onda da yüzü net değil , bacak arasını gösterdi bebeğim bir de hamileliğim çok rahat geçti hiç mide bulantım olmadı
Benimde hiç mide bulantım olmadı tatlı yedim hele saçma sapan testler falan meraktan karnimda sivri yüzümde biseylerde çıkmadı cirkinlesmedim 😂 oğlumda nasilsam öylede bı rahattım hala öyle çok şükür kızım olacak biraz daha bekle netlesir ilk bebek mi 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar