13.haftada söylenen cinsiyet değişir mi 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Emine123 tarafından oluşturulan 13.haftada söylenen cinsiyet değişir mi 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,519 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı 13.haftada söylenen cinsiyet değişir mi 🥰
Konbuyu başlatan Emine123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine123

Emine123

Kayıtlı Üye
rank
12+5 haftalıkken doktor çıkıntı gözükmüyor kıza benziyor dedi aslında söylemek istemedi biz tahmin etmesini istedik bidahaki kontrolde kesinleşir dedi net konsumadi yani fotografta çıkıntıya benzer bişey gördüm kordon mu bilemedim tabi bu haftalarda söylenen cinsiyette yanılma payı oluyor mu?

Ekli dosyalar

• IMG_20220512_112952.jpg
    IMG_20220512_112952.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 532

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
12+5 haftalıkken doktor çıkıntı gözükmüyor kıza benziyor dedi aslında söylemek istemedi biz tahmin etmesini istedik bidahaki kontrolde kesinleşir dedi net konsumadi yani fotografta çıkıntıya benzer bişey gördüm kordon mu bilemedim tabi bu haftalarda söylenen cinsiyette yanılma payı oluyor mu?
Kuzum bana da 16. Haftada kıza benziyor demişti 19. Haftada erkek dedi bidahaki gidişimde netleşir artık

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim de bize de kız gibi dedi emin olamadı, diğer kontrolde pipisini görebildi 😅 değişebilir biraz daha bekle 🤗

Emine123

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunuz net söylemediyse yanılma payı olabilir bana o çıkıntı pipi gibi geldi bilemedim Bi kaç hafta daha bekleyin bakalım 😊🙈
Bidahaki kontrolde netleşir dedi şimdi erken daha sadece tahmin ediyorum dedi 16.haftada gideceğim tekrar bakalım aynı kalcak mi 😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebeliğim de bize de kız gibi dedi emin olamadı, diğer kontrolde pipisini görebildi 😅 değişebilir biraz daha bek

Doktorunuz net söylemediyse yanılma payı olabilir bana o çıkıntı pipi gibi geldi bilemedim Bi kaç hafta daha bekleyin bakalım 😊🙈
Eve gelip incelediğimde farkettim bende şüpheye düştüm kordon da olabilir tabi ultrosonda düzdü çıkıntı yoktu bı sonraki kontrolü heyecanla bekliycem artık 🥰

12+5 te ikili tarama testinde öğrendim devlet hastanesi kız cnm değişmedi hala
Devlet Hastanesi'nde bana söylemediler bile daha erken diye 😇

Kuzum bana da 16. Haftada kıza benziyor demişti 19. Haftada erkek dedi bidahaki gidişimde netleşir artık
Oo sizin bile o haftada net değilse bende bekliyim o zaman söylemek için henüz kimseye soylemedik 🙂

Son düzenleme:

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Banada pipisi gibi geldi annesi hayırlısı olsun 🤗

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Doktor neye benzettiyse odur kesin tahminleri hep doğru çıkıyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar