Sorum var 13 Mayıs'ta geçti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadik tarafından oluşturulan 13 Mayıs'ta geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 266 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13 Mayıs'ta geçti
Konbuyu başlatan Fadik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadik

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin gelişimi 1 hafta önden demişlerdi 13 Mayıs'ta doğacak dediler adet tarihime göre de 21 Mayıs gösteriyor her an bekliyorum ne zaman doğacak diye ilk hamileliğim de hamilelik takibi ne zaman doğum yapacağımı söylemişti tahmini de doğru çıkmıştı..
İleri gitsin yine doğum günü adete göre olabilir. Oğlumda iki hafta ileri idi. 39+3 te dogmustu. Sadece 4 gün önce doğdu ve tahmin ettikleri gibi çok ileri de değildi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin gelişimi 1 hafta önden demişlerdi 13 Mayıs'ta doğacak dediler adet tarihime göre de 21 Mayıs gösteriyor her an bekliyorum ne zaman doğacak diye ilk hamileliğim de hamilelik takibi ne zaman doğum yapacağımı söylemişti tahmini de doğru çıkmıştı..
Kuzum gebelik takibinde ki tahmini doğum tarihi doğru gösteriyor genelde benimde ilk doğumda tarih tahmini doğum tarihinde oldu doğumum

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim evladını kucağina almayı nasip etsin canım benim,🤲🤲🤲💕
Amin inşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık oldun kuzum
40+3 cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık oldun kuzum
40+3 cnm
Kuzum gebelik takibinde ki tahmini doğum tarihi doğru gösteriyor genelde benimde ilk doğumda tarih tahmini doğum tarihinde oldu doğumum
Benim ilk hamilelikte böyle bir şey yaşamadım âdet tarihimi söylediğim de herşey netti tam günün de doğmuştu bunda merak ediyorum ne zaman doğar bide artık sıcaklar arttı hamile iken dayanılmaz oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar