Sorum var 14+1 Rahatsizlillar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluapnnee tarafından oluşturulan 14+1 Rahatsizlillar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 164 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14+1 Rahatsizlillar
Konbuyu başlatan Mutluapnnee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mutluapnnee

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar bişey sormak istiyorum Bel ağrısı bacak agrisii oluyo üç gundhr falan normalmi bu durum . Bide midem daha fena oldu 2. Tremsterde biraz rahatlar deniliyordu benimki iyice beterlesti Yemek yiyemiyorum Emek peynir yoğurt meyve yiyebiliyorum bunun çocuğa bı zararı gelişim geriliği olurmu acaba ✨ şimdiden tesekurler

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya kızlar bişey sormak istiyorum Bel ağrısı bacak agrisii oluyo üç gundhr falan normalmi bu durum . Bide midem daha fena oldu 2. Tremsterde biraz rahatlar deniliyordu benimki iyice beterlesti Yemek yiyemiyorum Emek peynir yoğurt meyve yiyebiliyorum bunun çocuğa bı zararı gelişim geriliği olurmu acaba ✨ şimdiden tesekurler
Kusma, mide bulantısı bebeğini etkilemez o senin vücudundan besleniyor. Sadece senin bünyen bitkin düşer. Ağrıların için doktoruna magnezyum ve kalsiyum ilaçları yazdır bişey yiyemediğin için eksiklik vardır. Miden için doktoruna danışıp ilaç kullanabilirsin geçmiş olsun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gecmis olsun kuzum 🤲🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar