14 subatta aşılama oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Halime4848 tarafından oluşturulan 14 subatta aşılama oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 subatta aşılama oldum
Konbuyu başlatan Halime4848
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Halime4848

Kayıtlı Üye
rank
Sorum sudur 2ci haftadayim asılamanin sık sık idrara cıkıyorum halsizlik hafif bulanti ve alnim sıcak olup sıcaklıgı normale dönüyor agız kurulugu şiskinlik acıkmıs gibi agzim aci gibi bugün adet günümdü sancim vs yok ama cok hafif sanci var tahlil verdim ama daha almafim heyecanliyim bunlar hamilelik belirtisimi acaba

Sorum sudur 2ci haftadayim asılamanin sık sık idrara cıkıyorum halsizlik hafif bulanti ve alnim sıcak olup sıcaklıgı normale dönüyor agız kurulugu şiskinlik acıkmıs gibi agzim aci gibi bugün adet günümdü sancim vs yok ama cok hafif sanci var tahlil verdim ama daha almafim heyecanliyim bunlar hamilelik belirtisimi acaba
Hayırlısı ile inşallah vardır canım ne zman çıkçak tahlil

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Çıktı mı canım tahlil sonucun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar