15. Hafta kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mlkmlk tarafından oluşturulan 15. Hafta kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,228 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 15. Hafta kanama
Konbuyu başlatan Mlkmlk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mlkmlk

Guest
rank
Merhaba dün kanamam oldu .Hastane düşük riski sebebi ile yatış verdi . Benim gibi yaşayıp sağlıklı gebelik geçiren var mı ?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba dün kanamam oldu .Hastane düşük riski sebebi ile yatış verdi . Benim gibi yaşayıp sağlıklı gebelik geçiren var mı ?
Yaa çok geçmiş olsun. Allah kucağına almayı nasip etsin. 13 haftalıkken arkadaşım çyle janama ile gittş hastaneye düşük riski var dediler sonra fitil verdiler progestoron başladılae luan doğdu kızı bir sıkıntısı yok hamd olsun

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun ya aslında 15 haftalık olmuşsun bu haftadan sonra düşük pek gorulmemesi lazim dikkat etmek lazim demekki ya bende 16 haftaligim 😔 inşallah bir an önce toparlanirsin tatlim🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cokmu ağır falan kaldırdın canım ya niye öyle oldu doktor ne dedi tam olarak

Mlkmlk

Guest
rank
Yaa çok geçmiş olsun. Allah kucağına almayı nasip etsin. 13 haftalıkken arkadaşım çyle janama ile gittş hastaneye düşük riski var dediler sonra fitil verdiler progestoron başladılae luan doğdu kızı bir sıkıntısı yok hamd olsun
Amin inşallah . inşallah bende kucağıma alirim

Canım çok geçmiş olsun ya aslında 15 haftalık olmuşsun bu haftadan sonra düşük pek gorulmemesi lazim dikkat etmek lazim demekki ya bende 16 haftaligim 😔 inşallah bir an önce toparlanirsin tatlim🙏

Aslında ilk dogumum erken oldu diye baştan beri progestan alıyodum . Dikkat ediyodum . . Doktor düşük riski var dedi sadece .Çok açıklamadı . Kendi doktorum izindeydi . Pazartesi Prof. a gitmeyi düşünüyorum .

Aslında ilk dogumum erken oldu diye baştan beri progestan alıyodum . Dikkat ediyodum . . Doktor düşük riski var dedi sadece .Çok açıklamadı . Kendi doktorum izindeydi . Pazartesi Prof. a gitmeyi düşünüyorum .

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim bebeğini size bağışlasın hayırlısı ile Atlatırsınız inşallah 🤲🤲

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Ben varım 14. Haftada aşırı kanamam vardi hastanede yattım 2 gun sonrasında progestan ve iğne kullandım 2 ay kahverengi leke ile devam etti ama çok şükür atlattım bolca dinlendim kendimi yormadım araca cok binmemeye camistim cunku tumseklerden geçerken zıplama oluyor ister istemez

Mlkmlk

Guest
rank
Çok geçmiş olsun, sağ salim saglikla zamanı geldiğinde dogurmayi nasip etsin Allah ❤️🙏
Allah razı olsun sagolun

Ben varım 14. Haftada aşırı kanamam vardi hastanede yattım 2 gun sonrasında progestan ve iğne kullandım 2 ay kahverengi leke ile devam etti ama çok şükür atlattım bolca dinlendim kendimi yormadım araca cok binmemeye camistim cunku tumseklerden geçerken zıplama oluyor ister istemez
Peki karın ağrısı var mıydı sizde de . Sanki kasıklarımdan aşağı doğru bir ağırlık var da bastırıyor gibi 😔😔

Geçmiş olsun neden oldu ki
Teşekkürler sebebini bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.