15. haftada Su gelmesi acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde New mom 💙 tarafından oluşturulan 15. haftada Su gelmesi acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 992 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 15. haftada Su gelmesi acill
Konbuyu başlatan New mom 💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan New mom 💙

New mom 💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar daha 15+6 yız iç çamaşırımı değiştim ve lavaboya girince farkettim su gibi akıntım olmuş yani akıntı gibi değil baya su olmuş sanki su gelme ihtimali var mı ilk gebeliğim çok endişeliyim şuan böyle bir şey mümkün mü bazen suyum azaldı falan deniyor ya???

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar daha 15+6 yız iç çamaşırımı değiştim ve lavaboya girince farkettim su gibi akıntım olmuş yani akıntı gibi değil baya su olmuş sanki su gelme ihtimali var mı ilk gebeliğim çok endişeliyim şuan böyle bir şey mümkün mü bazen suyum azaldı falan deniyor ya???
Suyunun azaldığını sen bilemezsin canım USG de görünür ama ilerleyen aylarda 20. 24. Haftalarda olsan bebeğinin hareketleri yavaşlar ancak öyle tahmin edebilirsin. Gelen sıvı şeffaf renkte miydi? Değilse enfeksiyon olabilir. Gebelik boyunca az az akıntı olabiliyor. Rengi yapısı önemli

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım ben İnternet te gördüm idrar yapmış gibi ıslaktı kadının üzeri yerler falan eğer öyleyse doktor a git bekleme lütfen

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
20 haftadan sonra su gibi kokusuz sürekli gelen bir akıntı keseden su sızması olabilir fakat 15 haftada gelirmi bilemedim doktoruna danış mutlaka her wcye gittiğinde altın islaksa mutlaka git doktora

New mom 💙

Kayıtlı Üye
rank
Suyunun azaldığını sen bilemezsin canım USG de görünür ama ilerleyen aylarda 20. 24. Haftalarda olsan bebeğinin hareketleri yavaşlar ancak öyle tahmin edebilirsin. Gelen sıvı şeffaf renkte miydi? Değilse enfeksiyon olabilir. Gebelik boyunca az az akıntı olabiliyor. Rengi yapısı önemli
Şeffaf evet renksizdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayatım ben İnternet te gördüm idrar yapmış gibi ıslaktı kadının üzeri yerler falan eğer öyleyse doktor a git bekleme lütfen
Okadar çok değil iç çamaşırımda biraz vardı

20 haftadan sonra su gibi kokusuz sürekli gelen bir akıntı keseden su sızması olabilir fakat 15 haftada gelirmi bilemedim doktoruna danış mutlaka her wcye gittiğinde altın islaksa mutlaka git doktora
Ayın 30 da kontrolüm var inşallah kötü bir şey değildir ya

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde 16.ci hftada oluodu 1hfta oldu gecti megersem enfrksiyonmus birde bende sari akinti oluo korkma bnde cok korktum bisiy deilmis ins seninde deildir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Şeffaf evet renksizdi

Ayın 30 da kontrolüm var inşallah kötü bir şey değildir ya
Suyun sızıntı şeklinde geliyor olabilir Dr ara ya da acile git usg bakarlar bebeğinin durumu belli olur

New mom 💙

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde 16.ci hftada oluodu 1hfta oldu gecti megersem enfrksiyonmus birde bende sari akinti oluo korkma bnde cok korktum bisiy deilmis ins seninde deildir
Ayy inşallah yaa 🥺

Suyun sızıntı şeklinde geliyor olabilir Dr ara ya da acile git usg bakarlar bebeğinin durumu belli olur
Bir kaç güne kontrolüm var yine gelirse yarın giderim acile çok sağol kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar