16.hafta bakar mısınız 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayfer0468 tarafından oluşturulan 16.hafta bakar mısınız 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,388 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16.hafta bakar mısınız 🥰
Konbuyu başlatan Ayfer0468
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lyl

Ayfer0468

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar herkese slm bir şey sorabilir miyim ilk gebeliğim şükür 16 hafta oldum sağ kasık tarafında sürekli kıpırtı hissediyorum emin olamıyorum çocuk mu 🥰heyacndan ağlıyorum bazen çok net hissediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar herkese slm bir şey sorabilir miyim ilk gebeliğim şükür 16 hafta oldum sağ kasık tarafında sürekli kıpırtı hissediyorum emin olamıyorum çocuk mu 🥰heyacndan ağlıyorum bazen çok net hissediyorum
Olabilir kuzum benimde ilk gebeliğim ve bende miniğimi 16. Haftada hissettim senin gibi sanki içimde kelebek uçuyor gibi değişik bir his vardı 1 hafta sonra daha net hissettim doktoruma sordum o hafta hissedebilirsin demişti bebek haraket ediyor eskisi kadar küçük değil ve zayıfsın demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk sağ da hissettim oğluşumu şuan 21 haftaligiz canım tekme dönme yer değiştirme her şeyini hissediyorum paşam bide elimi nereye koyarsan oraya vuruyor 🤭🤭

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende 17.haftada sağ altta pıt pıt atışlar oluyodu doktora sordum ayağı o taraftaymış oğluşumun şimdi daha sık hissediyorum bazen soldada oluyor 20.haftadayız bakalım ilerde neler yapacak 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende 17.haftada sağ altta pıt pıt atışlar oluyodu doktora sordum ayağı o taraftaymış oğluşumun şimdi daha sık hissediyorum bazen soldada oluyor 20.haftadayız bakalım ilerde neler yapacak 😍
Bilmiyorum ne kadar doğru ama annem hep erkek bebek erken kendini belli eder derdi bana hamileliğim başından beri 16. Haftada hissettim doktor da normal hissetmen çok hareketli demişti ❤️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ne kadar doğru ama annem hep erkek bebek erken kendini belli eder derdi bana hamileliğim başından beri 16. Haftada hissettim doktor da normal hissetmen çok hareketli demişti ❤️
Benim arkadaşımın kızı var 16.haftada hissettim demişti başka arkadaşımında kızı var geç hissetmiş kilolu çünkü yani benimde 17. Haftada hissettim 🤭

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Ay maşallah erkek bebek sanırım noramlde erkek bebek erken hareket eder 🥰💜

Doğru bn iki oğlum da daha cinsiyet belli değilken içimde bsy oynuyodu herkes gaz diyodu ama erkek bebek olduğunu hissetmiştim ilk oğlumda da aynısını yaşamıştım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gazdir o 😊😊 lk gebelikte 16 haftada hissetmen biraz erken 20 net hissetmeye baslarsin
Valla ga olduğunu hiç sanmıyorum canım aynı hafta bende öyleydim doktor kontrolünde sordum doktoruma o bile dedi bebek çok haraketli hissetmen normal diye 17 de artık vurmasını bile hissediyordum 🤭🤭

Ay maşallah erkek bebek sanırım noramlde erkek bebek erken hareket eder 🥰💜

Doğru bn iki oğlum da daha cinsiyet belli değilken içimde bsy oynuyodu herkes gaz diyodu ama erkek bebek olduğunu hissetmiştim ilk oğlumda da aynısını yaşamıştım
Ay bende böyle oldu canım ailede herkes ki dedi ben erkek bu dedim haraketlerini hissettiğim hafta cinsiyetini de öğrendim Paşa'mın 😍😍

Benim arkadaşımın kızı var 16.haftada hissettim demişti başka arkadaşımında kızı var geç hissetmiş kilolu çünkü yani benimde 17. Haftada hissettim 🤭
Benim doktorumda hem bebek çok haraketli hemde sen zayifsin demişti canım büyük ihtimalle benim hissetme sebebim oydu 🤭

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.