16. Hafta bebek hareketleri nasıl hissedilir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan 16. Hafta bebek hareketleri nasıl hissedilir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 305 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 16. Hafta bebek hareketleri nasıl hissedilir?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra💖Muhammet

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar ilk gebeliğim 16 haftalık olduk bebek hareketlerini nasıl hissedicem, nasıl anlicam şuan ara ara hafif vajina ve göbekte ağrım oluyor.
İçinde balık kayarmış gibi pıt pıt atmalar olur daha küçük olduğu için hareketleri yavaş olur canım. 20. haftadan sonra hissedebilirsin 24 e kadar da hissetmezsen normal kabul edilir

Hanımlar ilk gebeliğim 16 haftalık olduk bebek hareketlerini nasıl hissedicem, nasıl anlicam şuan ara ara hafif vajina ve göbekte ağrım oluyor.
İçinden bişey kayar gibi oluyor canım benim ilk hissettiğim hareket ; pıt pıt atma şeklindeydi iki defa üst üstte öyle oldu

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
İçinden bişey kayar gibi oluyor canım benim ilk hissettiğim hareket ; pıt pıt atma şeklindeydi iki defa üst üstte öyle oldu
Bende hissetmek için sürekli karnımla oynuyorum 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son zamanlar tekme yiceksin uykudan uyanacaksın daha dur hele az daha geçsin tam hissedersin
Ah keşke durabilsem o kadar heyecanlıyım ki uzun zamandır bekliyorum bebeğimi her şeyi bir an önce yaşamak istiyor insan 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar