16 haftalık hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 tarafından oluşturulan 16 haftalık hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 16 haftalık hamileyim
Konbuyu başlatan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹
Kızlar bugün belim kasıklarım çok ağrıyo 16. Haftadaym bazen böle çok şiddetleniyo geçen acile gitçektm neredeyse afardersnz ama kan leke falan gelmeyince gitmekte istemiyorum sadece beyaz akıntı oluyor kusura bakmayın

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün belim kasıklarım çok ağrıyo 16. Haftadaym bazen böle çok şiddetleniyo geçen acile gitçektm neredeyse afardersnz ama kan leke falan gelmeyince gitmekte istemiyorum sadece beyaz akıntı oluyor kusura bakmayın
Benimde çok ağrıyordu. Düşük yapıyorum zannediyordum. Hala bazen ağrıyor. 35. Haftadayim.

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 9 haftalık hamileyim ve ben halada adet sancısı çekiyorum özelikle bel kalça yanları artık dayanılmaz hale geliyor sanki bir an adet olacakmisim gibi oluyorum ve benimde akıntım oluyor daha doğrusu beyaz adet görüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.