Sorum var 17 hafta Bebegi hisedememe

• Konbuyu başlatan Deniz dmlpnr
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deniz dmlpnr tarafından oluşturulan 17 hafta Bebegi hisedememe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 hafta Bebegi hisedememe
Konbuyu başlatan Deniz dmlpnr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
17 haftalik hamileyim çok nadir hissediyorum bikacgundurde hiç hissedemiyorum karnım bazen küçülüyor bebeğe bisey oldu mu hissi sizdede oluyormu kizlar surekli doktora gidesim geliyor normalmi
Çok normal canım zaten şuan küçük hissedersin ama o kadar ahım şahım bir haraket hissetmezsiniz 25. Haftadan sonra tam olarak netleşir haraketi hatta ileride canını bile yakar 😂😂

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende öyleyim hemen küçük bir şey olsa hastane ye gidiyorum sürekli içinde bir korku varr rabim dağlikli bir şekilde kucahimiza almayı nasip etsin☺️
17 haftalik hamileyim çok nadir hissediyorum bikacgundurde hiç hissedemiyorum karnım bazen küçülüyor bebeğe bisey oldu mu hissi sizdede oluyormu kizlar surekli doktora gidesim geliyor normalmi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar