Sorum var 17 haftalığım dişim apse yapıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubacanak tarafından oluşturulan 17 haftalığım dişim apse yapıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 690 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 haftalığım dişim apse yapıyor
Konbuyu başlatan Tubacanak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedazh
17 haftalık hamileyim dişim çok kötü apse yaptı diş doktoru agumentin 1000 verdi aranızda kullanan var mı ?içiyorum ama endişeliyim inşallah bebeğe zarar vermez
Ben 16 haftalıkken kullanmıştım canım o arada da iki tane süt dişimi aldırmıştım tam uyusturmamıslardı ama adrenalin ile uyusturmuşlardı sen dr sordun mu sormuştum kadın dr kullanabilirmiyim diye hatta diş aldırabilirmiyim diye

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Sedazh

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalık hamileyim dişim çok kötü apse yaptı diş doktoru agumentin 1000 verdi aranızda kullanan var mı ?içiyorum ama endişeliyim inşallah bebeğe zarar vermez
Canım ben suan 35 haftalik hamileyim neler cektim diş yüzünden apse yapti agumentin 1000 lik kullandim hic birsey fayda etmedi yeniden basladi sürekli kanal tedavisi yaptirdim yarim kanal yapiyorlarmis tüm kanal olmuyormus röntgen cektirmek yasak oldugu icin en son dayanamadim kadin dogumcudan izin kagidi aldim cektirdim disimi 34 haftalikken hic birsey olmadi ilac yutmak cözüm deg cektir kurtul eger cekilecek gibiyse canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar