17 haftalık hamileyim ilk gebeliğim bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mellekk tarafından oluşturulan 17 haftalık hamileyim ilk gebeliğim bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,702 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 haftalık hamileyim ilk gebeliğim bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum
Konbuyu başlatan Mellekk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Mellekk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 17+4 hamileyim ilk gebeliğim ve bir kaç gündür karnimda pıt diye birşey atıyor sanki kaşık tarafimda her gün oluyor ama bu dünden beri öyle birşey hissetmiyorum acaba bebeğime birseymi oldu hissetmiyorum onu 🥺

Şeyma Anlayışlı

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım ilk hamileliklerde geç hissediliyor ben ilk hamilelegimde 20. Haftada hissettim şuan 2. 16 haftalık hamileyim hareketlerini hissediyorum içini ferah tut ama için rahat değilse doktora git 🌸

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Çikolata ve meyve suyu iç sırt ustu uzan ve takip et 🥰 ilk gebelik bide çok erken ben 5. Ayımda hissetmeye baslamiştım

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Daha yenı yenı hareket etmeye baslamıs canım 20 haftada daha cok hissedersin suyu cok kendi kucuk oldugu İcin her zaman hissetmeye bilirsin korkacagan bırsey yok

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 17+4 hamileyim ilk gebeliğim ve bir kaç gündür karnimda pıt diye birşey atıyor sanki kaşık tarafimda her gün oluyor ama bu dünden beri öyle birşey hissetmiyorum acaba bebeğime birseymi oldu hissetmiyorum onu 🥺
Korkma canım ilk hamilelikte oluyor öyle şeyler ve biraz daha geç hissedebilirsin ben 21. Haftamda hafif hissetmeye başlamıştım

Esen ÇELİK

Kayıtlı Üye
rank
Benim hareket net olarak 20. Haftada başladı. Bende üzülmeye başlamıştım bi sıkıntı mı var diye. Bir başladı pir başladı şimdi geceleri bile uyutmuyor. Heyecanlanıyorum o kadar yani😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım daha çok küçük olduğu için sürekli hissetmezsin zaten 20 21. Haftadan sonra net hissedersin

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Aynı hafta dayız bnm de bazen hissediyorum bazen iki üç gün çit yok korkma onlar hareket ediyo biz çoğu zmn hissetmiyoruz 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar