Sorum var 18 haftalık

• Konbuyu başlatan Züleyhag
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Züleyhag tarafından oluşturulan 18 haftalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 haftalık
Konbuyu başlatan Züleyhag
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minigimm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar. Ben 18 haftalık hamileyim ve 3. Hamileliğim ama hala hareket hissetmiyorum. Oncekinde çok erken hissettim ama bunda hissetmeyince tedirgin oluyorum
Çok normal kuzum her gebelik de doğumda bir deil ben ilk gebeliğimde 17 haftada ikinci gebeliğimde 24 haftada hissettim

Minigimm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Ben 18 haftalık hamileyim ve 3. Hamileliğim ama hala hareket hissetmiyorum. Oncekinde çok erken hissettim ama bunda hissetmeyince tedirgin oluyorum
Aa biz senle aynı haftadayiz 🤭 cinsiyetini öğrendin mi kızlar çok hareketli erkekler hareketsiz olur die duymuştum ve bunun yanı sıra gogleden okuduğumda göre 20 haftaya kadar hissetmemek mümkünmüş

Z

Züleyhag

Guest
Her gebelik bir değil canım 1-2 haftaya hissedersin. Usg de doktor ne diyor bebeğinin gelişimi nasıl
Normal elhamdülillah bi sıkıntı yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa biz senle aynı haftadayiz 🤭 cinsiyetini öğrendin mi kızlar çok hareketli erkekler hareketsiz olur die duymuştum ve bunun yanı sıra gogleden okuduğumda göre 20 haftaya kadar hissetmemek mümkünmüş
Kız 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar