19+1haftalik gebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Anne olmayi sevdim tarafından oluşturulan 19+1haftalik gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 186 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı 19+1haftalik gebeler
Konbuyu başlatan Anne olmayi sevdim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CiciAnne:)

Anne olmayi sevdim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gecen hafta dra gityim hic bi sorunun olmadigini soyledi cok sukur ama 3 gundur belli kasiklarim ağrıyor gaz sancisi gibi hareketlerini hissediyorum batma seklinde oluyor buyumeden dolayimi oluyor yasayan var mi tsk ederim ŞİMDİDEN GÜZEL ANNELERE IYİ BAYRAMLAR DiLiYORUM 🤰🤰🤰🤰❤❤❤🍬🍬🍬🍬seker tadinda bayram olsun ins

Ponçik anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gecen hafta dra gityim hic bi sorunun olmadigini soyledi cok sukur ama 3 gundur belli kasiklarim ağrıyor gaz sancisi gibi hareketlerini hissediyorum batma seklinde oluyor buyumeden dolayimi oluyor yasayan var mi tsk ederim ŞİMDİDEN GÜZEL ANNELERE IYİ BAYRAMLAR DiLiYORUM 🤰🤰🤰🤰❤❤❤🍬🍬🍬🍬seker tadinda bayram olsun ins
Bebek büyüdüğü için canım normal yani

CiciAnne:)

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende de oluyo canım onlar 🤰🏼 teşekkür ederim seninde bayramın mübarek olsun 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.