19+4 haftalığım bebeğimin hareketini hissedemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ysmcck tarafından oluşturulan 19+4 haftalığım bebeğimin hareketini hissedemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 844 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19+4 haftalığım bebeğimin hareketini hissedemiyorum
Konbuyu başlatan Ysmcck
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba son 1 haftadır arada bebeğimin hareketini hissediyordum fakat dün akşamdan beri hiç hissetmedim arada olabilir mi böyle şeyler korkuyorum eşim çok panik ona da belli etmek istemiyorum böyle bir durum yaşayan var mı
Çikolata ye kuzum bı sol tarafına uzan karnını sev bakalım ne yapacak minik

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba son 1 haftadır arada bebeğimin hareketini hissediyordum fakat dün akşamdan beri hiç hissetmedim arada olabilir mi böyle şeyler korkuyorum eşim çok panik ona da belli etmek istemiyorum böyle bir durum yaşayan var mı
16.haftadan sonra hissedilmesi lazım 18,19 haftalarda rahatça hissedilir bebeğin hareketleri bazen bir iki gün hissetmemek normaldir ilk ama bir hafta biraz uzun geldi bana isterseniz doktora görünebilirsiniz

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm senin ilk gebeliğin mi . Eğer ilk gebelikse normal aslinda bebeğin hareketlerini hisseder gibi olurusn sonra bazen hiç hissetmezsin .. bende öyleydim ama şuan 23+3 haftaligim bildiğin tam hissediyorum vurduğunu 😂😁 sende hissedersin korkma kanama ağrın yoksa ..çikolata ye yürü sola uzan karnını sev hareket eder hissedersin

Beytullah

Kayıtlı Üye
rank
Canım oynamasını istiyorsan çikilota vb meyve suyu iç🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım oynamasını istiyorsan çikilota vb meyve suyu iç🤗
Tabi doktor kontrolünü takipten birakmama şartiyla

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Portakal suyu iç, çikolata ye ve herkesin dediği gibi sola uzan sessiz bi ortamda ve kendini dinle canım, Allah'ın izniyle hissedersin böyle yaparsan 😍

Tüm sayfalar yüklendi.