19 haftalikda İçe boşalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan 19 haftalikda İçe boşalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,038 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19 haftalikda İçe boşalmak
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebeğimedair

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar afedersiniz utaniyorum ama size sornak istedim dojtoruma soramadim erkek oldugu icin utandim
19 hftaligim ve ilk defa iliskimizde esim icime bosaldi bir zarari olurmu 😑

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar afedersiniz utaniyorum ama size sornak istedim dojtoruma soramadim erkek oldugu icin utandim
Başından 33 haftama kadar yasadik ilişki hep içi bosalma oldu bn bi problem yaşamadım kuşum erken doquma sebep oluyor diyorlar ama bnde olmadı 38de doqum yaptım. 33 haftama kadar normal di sonra si yanma yaptqi için ilişki durumum dahi olmamıştı.

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım hiçbir şey olmaz ben hamileyken hiç korunmuyorduk.
Tamam canim ozmn 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başından 33 haftama kadar yasadik ilişki hep içi bosalma oldu bn bi problem yaşamadım kuşum erken doquma sebep oluyor diyorlar ama bnde olmadı 38de doqum yaptım. 33 haftama kadar normal di sonra si yanma yaptqi için ilişki durumum dahi olmamıştı.
Insallh olmaz zaten bidaah yapmam

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte sperm rahim duvarını inceltiyormuş sanıyorum. Tam ayrıntısını hatırlamıyorum ama bir kitapta okudum. Bu yüzden hamileyken prezervatif kullanılmalı diyordu.

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm bir sıkıntı olmaz ama son aylarda geri cekisin kendini yoksa bebek doğduktan sonra kafasında konak oluşabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar