19.haftanıza kadar kaç kilo aldınız ya da almıştınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan 19.haftanıza kadar kaç kilo aldınız ya da almıştınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 957 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19.haftanıza kadar kaç kilo aldınız ya da almıştınız ?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hamişimm

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Yemek yemekten kendimi alamıyorum durmadan şişiyorum napıcam ben 🤦🏻‍♀️
Salı ver gitsin aynı durumdayız canim zaten bebek gelince partimiz çıkacak ye ye neden dersen çünkü 3 bebeğim gelecek inş hepsinde 90 vurdum ama bir ay içinde kızlık kilima geldim ne yaptın dediler hic bisey bırakmadı yiyip içeyim gece gündüz uyku yok 9 ay sadece ağlamak al sana rejim o yüzden bunu takmıyorum cook bi doğursam tm dir

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yemek yemekten kendimi alamıyorum durmadan şişiyorum napıcam ben 🤦🏻‍♀️
20 haftaya kadar hic kilo almadim mide bulantısı yuzunden 20 ile 25 hafta arasi 5 kilo aldim istah patlamasi yasiyorum bu aralar dahada aldimmi bilmiyorum tartilmak istemiyorum hic ilk gebeligimde 34 kilo aldım verdim geri bundada veririm diye kendimi telkin ediyorum 🤣

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
20 haftaya kadar hic kilo almadim mide bulantısı yuzunden 20 ile 25 hafta arasi 5 kilo aldim istah patlamasi yasiyorum bu aralar dahada aldimmi bilmiyorum tartilmak istemiyorum hic ilk gebeligimde 34 kilo aldım verdim geri bundada veririm diye kendimi telkin ediyorum 🤣
Hay maşAllahh 😊 bende kendimi böyle gördükçe daha şimdiden nasıl diyet yapsam diye araştırmalara girdim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar