2.ay aşıları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan 2.ay aşıları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2.ay aşıları
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim aşıdan sonra tuvaletini yapmada zorlanıyo yapıncada cıvık oluyo ve karnı gurulduyo bide aşı yapılan kolunda bacağını geri çekiyo normalmi sizce başına gelen varmı

Kızlar bebeğim aşıdan sonra tuvaletini yapmada zorlanıyo yapıncada cıvık oluyo ve karnı gurulduyo bide aşı yapılan kolunda bacağını geri çekiyo normalmi sizce başına gelen varmı
Canım muhtemelen miniğin kasları agriyordur ondandır tuvaleti de kabız olsa cıvık olmaz canım bizim 2 ayağından yaptığı karma asida bebeğim kafayı yemiş gibiydi çok huzursuz kuşum durmadan ağlıyordu ebe kas ateş ve baş ağrısı yapar buda huzursuzluk yapar demişti tam 5 gün sürdü huzursuzluğu kolundan verem aşısı yapıldı gene aynı oldu sadece ateş olmadı çok huzursuzdu bu ay rota virüs aşısı yaptircam Mart'ta gene aşısı var umarım diğerleri gibi huzursuz olmsz

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım muhtemelen miniğin kasları agriyordur ondandır tuvaleti de kabız olsa cıvık olmaz canım bizim 2 ayağından yaptığı karma asida bebeğim kafayı yemiş gibiydi çok huzursuz kuşum durmadan ağlıyordu ebe kas ateş ve baş ağrısı yapar buda huzursuzluk yapar demişti tam 5 gün sürdü huzursuzluğu kolundan verem aşısı yapıldı gene aynı oldu sadece ateş olmadı çok huzursuzdu bu ay rota virüs aşısı yaptircam Mart'ta gene aşısı var umarım diğerleri gibi huzursuz olmsz
Calpol mü verdin canım peki

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım iğneden sonra hemen eve gelince bı çay kaşığı veerdim 6 saate bı verebilirsin demişti sonraki gün bı çay kaşığı daha verdim ateşi yoktu ama hem ağrı kesici hem ateş düşürücü ya çok huysuz diye verdim
Anldım canım bende huysuzlanınca veriyorum bide şu karın guruldaması gitseydi hayırlısıyla🤲🏻😒

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Biz de sadece hafif ateş oldu. Bu söylediklerin vücudunun tepkisi canım aşıdan sonra 24 saat içerisinde geçmezse Dr danış bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar