2 aylık aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan 2 aylık aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,594 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık aşı
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 3 aşı olduk ateş yükseliyor siz kaç saat arayla calpol vermiştiniz ?
Mervecim ben şahsen 4 saat arayla verdim çok zor geciyo o üç asi bizde pazartesi karma asimizi olduk iki bacağından şükür çıkmadı ateşi ama ben 2 saat öncesinden verdim calpolu insalalh hafif atlatırsınz sizde geçmiş olsun küçük pasaya

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim çiçeğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mervecim ben şahsen 4 saat arayla verdim çok zor geciyo o üç asi bizde pazartesi karma asimizi olduk iki bacağından şükür çıkmadı ateşi ama ben 2 saat öncesinden verdim calpolu insalalh hafif atlatırsınz sizde geçmiş olsun küçük pasaya
Baya zorluyor hemde kuzum bende 4-6 arasında kararsız kaldım 🤦🏻‍♀️ 4 saati gecince huysuzlanmaya başlıyor çünkü

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim çiçeğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baya zorluyor hemde kuzum bende 4-6 arasında kararsız kaldım 🤦🏻‍♀️ 4 saati gecince huysuzlanmaya başlıyor çünkü
Hım doğrudur canım Allah kolaylık versin kuzumuda çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar