2. Dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan 2. Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,628 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 2. Dogum
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Ikinci doğumlar iniz nasıldı hanımlar ve kaçıncı haftada oldu

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Canım bnm ilk gebeligim gelişim geriliği yüzünden 38. Haftada suni sancıyla oldu doğumum ikinci gebeliğim 40+2 gunluken kendi agrimla doğum yaptim
Ozaman ikinci daha kolay oldu canım?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her gebelik ve her doğum bir olmuyor kuzum Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim evlatlarımıza kavuşmamızı nasip etsin 🙏🏻
İşte bende ayni şeyleri yaşamıyorum acaba diyorum herkeste mi aynı amiiin hepimizin inşallah 🤲

Her gebelik ve her doğum bir olmuyor kuzum Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim evlatlarımıza kavuşmamızı nasip etsin 🙏🏻
İşte bende ayni şeyleri yaşamıyorum acaba diyorum herkeste mi aynı amiiin hepimizin inşallah 🤲
Benim ilk normal doğum suni sancı ile.2nci allah kerim
😂😂 Ayni bende bekliyorum

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Ozaman ikinci daha kolay oldu canım?

😂😂 Ayni bende bekliyorum
Suni sancı gerçekten çok zor du hiç acilimim olmadan verildi 18 saatte doğum yaptım ama kendim ağrım yavaş geldi bnm iki gün hastanede yattım haftamda ileride olduğu için ağrım vardı ama bn sadece yatınca ve oturunca hissediyorum en son ayakta da hissetmeye başladığımda zaten ağrım baya gelmişti ve sanırım beş saat fln sürdü ağrı çekmem ağrı konusunda evet bu daha kolydi ama kanala bebeğimin kafası tam oturmadığı için o ağrıyla o kadar çok ikindim ki çocuğuma bişey olucak diye çok korktum alha şükür aldım ama kucagima

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar