Sorum var 2.evlat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde efeannesi tarafından oluşturulan 2.evlat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2.evlat
Konbuyu başlatan efeannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve uzel

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 .ci bebeğim olucak Insalah oda oğlan 3 yaşında oğlum var içimde hamile kaldigimdan beri burukluk var ilk oğluma karşı ya diğeri doğunca çok kiskanirsa ona yetemessem diye çok üzülüyorum sizdede oldumu 😒 yoksa doğunca ole olmuyormu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 2 .ci bebeğim olucak Insalah oda oğlan 3 yaşında oğlum var içimde hamile kaldigimdan beri burukluk var ilk oğluma karşı ya diğeri doğunca çok kiskanirsa ona yetemessem diye çok üzülüyorum sizdede oldumu 😒 yoksa doğunca ole olmuyormu
Kötü düşünme kuzum çok iyi anlaşırlar inşallah

A

Alparslan08

Guest
Bende 8 haftalık hamileyim oğlum 3 yaşında bende aynı Duyguları besliyorum ve midem çok kötü öyle gün oluyor çocuğuma bakamıyorum 😔

Arzu eren

Kayıtlı Üye
rank
Kiskanir canim illaki oglum 4 yasinda 3 aylik diger oglum kiskancligindan geceleri altina yapiyo artik mecburen bez takiyorum geceleri sana tavsiyem sakinligini koru ben resmen sinir krizi geciriyorm

Tüm sayfalar yüklendi.