2 kilo dogan bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahar T tarafından oluşturulan 2 kilo dogan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,522 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 kilo dogan bebek
Konbuyu başlatan Bahar T
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bahar T

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 2 kilo dogan bebek kaç gün küvezde kalır acaba başına gelen var mı

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Bana 2300 dediler haftaya dogumu biz başlatıcaz dediler normalde söyledikleri kilodan daha az doguyor bebekler 2 kilo falan dogsa küveze alırlar mı cok korkuyorum küveze girmesini istemiyorum😔
Cnm bnm bir arkadaşıma bebeğin 3 kilo demişlerdi 4 buçuk doğdu öyle düşünme sağlıklı olsun gerisi boş hemen kilo alır hem bir baktin 3 kilodan fazla da doğabilir

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım dogmaz bence ya kaç doktora gittim 2300 dediler neden kilo almadığıda belli degil hersey iyi çıkıyor sadece kilo az dogumu biz başlatıcaz dediler karnımdan bile belli küçük oldugu neden kilo almadığını anlamış değilim

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım dogmaz bence ya kaç doktora gittim 2300 dediler neden kilo almadığıda belli degil hersey iyi çıkıyor sadece kilo az dogumu biz başlatıcaz dediler karnımdan bile belli küçük oldugu neden kilo almadığını anlamış değilim
Peki cnm 23 haftalıken falan kilosu iyi gidiyomuydu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba arkadaşlar 2 kilo dogan bebek kaç gün küvezde kalır acaba başına gelen var mı
Hem solunum sıkıntısı falan yoksa kuveze girmez ki 2 kilonun altındaki bebeişler gryo noramlde kuveze 2 kilonun üstü olunca cikariyolar

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
2400 de çıkarıyolar kuvezden ama bazen sıkıntı yoksa erkende çıkardıklarını duymuştum

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Peki cnm 23 haftalıken falan kilosu iyi gidiyomuydu

Hem solunum sıkıntısı falan yoksa kuveze girmez ki 2 kilonun altındaki bebeişler gryo noramlde kuveze 2 kilonun üstü olunca cikariyolar
32. Hafta ya kadar hersey normaldi canım bütün testler detaylı ultrason hepsi normaldi son anda böyle dediler burda doguramazsın küvez yok boluya git dediler boluya gittim 2300 2400 civarı dedi az dedi karın çevresi 34 haftalık çıkıyor haftaya dogumu başlatırız burda dedi bolu araştırma hastanesi normalde hiç Bi sorun yoktu suyu iyi plesanta iyi kan akımı iyi ama neden böyle anlamadık benim ilk kızda 2740 dogdu ama bu ikinci onda da küçük o yüzden cok korkuyorum küveze gircek diye

İnşallah hiç girmez küveze ya saglıklı dogar inşallah

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
2400 dediklerine göre en düşük ihtimal 2200 doğurursun onda da eğer ciğer gelişimi iyiyse sıkıntı olmaz

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
32. Hafta ya kadar hersey normaldi canım bütün testler detaylı ultrason hepsi normaldi son anda böyle dediler burda doguramazsın küvez yok boluya git dediler boluya gittim 2300 2400 civarı dedi az dedi karın çevresi 34 haftalık çıkıyor haftaya dogumu başlatırız burda dedi bolu araştırma hastanesi normalde hiç Bi sorun yoktu suyu iyi plesanta iyi kan akımı iyi ama neden böyle anlamadık benim ilk kızda 2740 dogdu ama bu ikinci onda da küçük o yüzden cok korkuyorum küveze gircek diye

İnşallah hiç girmez küveze ya saglıklı dogar inşallah
Cnm korkma boşuna stres yapıyorsun stres iyice seni mahf eder sen bir haftayı da değerlendir stres yapma ye iç uzan hep bir haftada 300 gram alan bebekler var hatta fazlasını bile alıyorlar son haftada solunum sıkıntsi olmazsa almazlar cnm kuveze Allah büyüktür dua et bol bol rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar