2. Sezeryan olanlar ­čĹő­čĆ╗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eyl├╝l01 taraf─▒ndan olu┼čturulan 2. Sezeryan olanlar ­čĹő­čĆ╗ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,371 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 36 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ 2. Sezeryan olanlar ­čĹő­čĆ╗
Konbuyu ba┼člatan Eyl├╝l01
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Yaseminn

Eyl├╝l01

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
29 Temmuz 2021
2. Sezeryan olan tecr├╝beli annelere sorum birinci mi zor ikinci mi zor Sal─▒ g├╝n├╝ ikinci sezeryan─▒m─▒ olaca─č─▒m ama ├žok korkuyorum ­čś░

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2021-11-30
Gebeli─činizin 39. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Erkek bebekler k─▒zlara g├Âre biraz daha a─č─▒r olurlar. bebe─činiz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen do─čum yap─▒labilir. Normal do─čum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksat─▒lmamal─▒.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 49 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 3200 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Mam─▒ Sibel

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
31 Ekim 2021
2. Sezeryan olan tecr├╝beli annelere sorum birinci mi zor ikinci mi zor Sal─▒ g├╝n├╝ ikinci sezeryan─▒m─▒ olaca─č─▒m ama ├žok korkuyorum ­čś░
Kuzum ilk sezeryan─▒m o kadar g├╝zeldiki hi├ž hissetmedim utand─▒m hi├ž ac─▒m olmad─▒ ayaga tek kalkt─▒m tek y├╝r├╝d├╝m d├╝g├╝ne gidip oynad─▒m ayn─▒ hafta ama bu 2 inci sezeryan olacag─▒m ankaraday─▒m buray─▒ bilmiyorum nas─▒l olacak ama iyi olur in┼čallah korkma kuzum

Selda mas

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 Haziran 2021
Kuzum ilk sezeryan─▒m o kadar g├╝zeldiki hi├ž hissetmedim utand─▒m hi├ž ac─▒m olmad─▒ ayaga tek kalkt─▒m tek y├╝r├╝d├╝m d├╝g├╝ne gidip oynad─▒m ayn─▒ hafta ama bu 2 inci sezeryan olacag─▒m ankaraday─▒m buray─▒ bilmiyorum nas─▒l olacak ama iyi olur in┼čallah korkma kuzum
Sezeryan kay geviyorda sonras─▒ felaketti in┼čallah ikinci b├Âyle olmaz
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Sezeryan kay geviyorda sonras─▒ felaketti in┼čallah ikinci b├Âyle olmaz
Kolay ge├žiyor da sonrasi kotu

─░ki prensesin annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 Temmuz 2021
Korkulacak bir┼čey yok can─▒m benim ilk ikisi de sezeryanda ikinci daha kolay di daha ├žabuk toplad─▒m kendimi

Eyl├╝l01

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
29 Temmuz 2021
Korkulacak bir┼čey yok can─▒m benim ilk ikisi de sezeryanda ikinci daha kolay di daha ├žabuk toplad─▒m kendimi
─░n┼čallah Benimde ├Âyle olur te┼čekk├╝r ederim ÔŁĄ´ŞĆ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Korkacak bir ┼čey yok can─▒m ben 4 sezeryana girece─čim oca─č─▒n ilk haftas─▒
Ma┼čallah hay─▒rl─▒s─▒yla olsun in┼čallah ÔŁĄ´ŞĆ

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2021-11-30
Gebeli─činizin 39. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Erkek bebekler k─▒zlara g├Âre biraz daha a─č─▒r olurlar. bebe─činiz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen do─čum yap─▒labilir. Normal do─čum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksat─▒lmamal─▒.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 49 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 3200 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z
T├╝m sayfalar y├╝klendi.