2.sezeryanı kaçıncı haftada oldunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selvi tarafından oluşturulan 2.sezeryanı kaçıncı haftada oldunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2.sezeryanı kaçıncı haftada oldunuz
Konbuyu başlatan Selvi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sha

Selvi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Bu benim ikinci doğumum olacak ilki 41 de gelmeyince sezeryana dönmüştü. Bu da mecbur sezeryan olacak ayın 19 unda tam 38 haftalık oluyor. Doktorum o gün almak istiyor bense bir hafta daha beklemek istiyorum aslinda. Kilosu iyi en son perşembe gittiğimde 3280 geldi. Içim hiç rahat değil 38+6 olsun bari dedim riske atmayalım dedi. Devlete gidiyorum bu arada

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Bu benim ikinci doğumum olacak ilki 41 de gelmeyince sezeryana dönmüştü. Bu da mecbur sezeryan olacak ayın 19 unda tam 38 haftalık oluyor. Doktorum o gün almak istiyor bense bir hafta daha beklemek istiyorum aslinda. Kilosu iyi en son perşembe gittiğimde 3280 geldi. Içim hiç rahat değil 38+6 olsun bari dedim riske atmayalım dedi. Devlete gidiyorum bu arada
Ben ıkıncıyı 37 olmustum yanlş hatırlamıyorsam çünkü bebegım hareket etmıyordu hıssetmedım hareketını dr gıttım nst sancım çıktı acılde acıl sezeryan oldum devlete şükür kızım şuan 6 yasında rabbım sizin evlatlarıda sızlere bagıslasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar