2 yaş sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Emine can tarafından oluşturulan 2 yaş sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 423 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 yaş sendromu
Konbuyu başlatan Emine can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Emine can

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 2.5 yaşında bir kızım var ve 3 ay önce doğum yaptım. Doğum yaptıktan sonra kızımın hareketleri çok değişti, çok hırçınlasti. Sözümü dinleyen cocuk gitti yerine taniyamadigim bir çocuk geldi sanki. Sizce neler yapmalıyım 2 yaş sendromundan kaynaklı mıdır geçici bir süre mi. Nasıl yaklaşmalıyım. Uyumak istemiyor yemek yemek istemiyor.

B
Kızlar merhaba 2.5 yaşında bir kızım var ve 3 ay önce doğum yaptım. Doğum yaptıktan sonra kızımın hareketleri çok değişti, çok hırçınlasti. Sözümü dinleyen cocuk gitti yerine taniyamadigim bir çocuk geldi sanki. Sizce neler yapmalıyım 2 yaş sendromundan kaynaklı mıdır geçici bir süre mi. Nasıl yaklaşmalıyım. Uyumak istemiyor yemek yemek istemiyor.
Bnde 4 ay önce doğum yaptım cnm kardeşini kıskanıyoda olabilir bnm oğlumda hırçı oldu zor yemek yediriyorm bize tavırları değişti inşallah geçicidr

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşinden dolayı yapıyor bunu canım kardeşiyle oynaması sağla sana yardımcı olmasını sağla mesela bebeğinin altını değişirince ondan yardım iste ıslak mendili sen verir gibisinden kardeşini sevsin inşallah gecer Allah kolaylık versin canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sendrom değil kıskançlık. Kardeşinden dolayı seni paylaşamıyor ve kardeşini kıskanıyordur. Onunla zaman geçirmeye, sohbet edip durumu anlatmaya, kardeşini sevmesine, bi tık daha fazla ilgi göstermeye özen göster bir süre sonra kabullenir merak etme

Emine can

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ediyorum kardeşini çok seviyor ama kıskançlık da var tabi. Onunla vakit geçiriyorum ama saniri daha fazla ilgilenmem gerek 🥰💕

2uşaq anası

Kayıtlı Üye
rank
vabye 2 ciye dogurmamga korkurum b

3aydan sonra doğum yapicam,bu korku bende de var ,hep olmaz diye düşünüyordum ama beni de böyle durum bekliyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar