Sorum var 20+2 acil yardım kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde _nur17 tarafından oluşturulan 20+2 acil yardım kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 424 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 20+2 acil yardım kızlar
Konbuyu başlatan _nur17
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan _nur17

_nur17

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün kontrole gittim doktor suyun bulanık dedi iynə yazdı boyle bu durum yaşayan varmı?
Birde cocukluk boynu kısalıyo açılma riski var onada ilaç yazdılar boyle bisey yaşayan varmı?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu gün kontrole gittim doktor suyun bulanık dedi iynə yazdı boyle bu durum yaşayan varmı?
Birde cocukluk boynu kısalıyo açılma riski var onada ilaç yazdılar boyle bisey yaşayan varmı?
Nasıl boynu kısalıyor canım doktor bir açıklama yapmadı mı sana hoş bana da gebeliğimde neler neler dediler 🤦🏻‍♀️.

_nur17

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl boynu kısalıyor canım doktor bir açıklama yapmadı mı sana hoş bana da gebeliğimde neler neler dediler 🤦🏻‍♀️.
Açıklama verdi işte dedi çocuk büyüyo ama bahsettiği şey çocukla aynı hızda buyumezse çocuk dusebilir dedi onun için ilaç falan yazdı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Açıklama verdi işte dedi çocuk büyüyo ama bahsettiği şey çocukla aynı hızda buyumezse çocuk dusebilir dedi onun için ilaç falan yazdı
İlk kez duydum canım ya . Ne değişik değişik şeyler var benim kızımada fl hl kısalığı demişlerdi bacak ve kolları vücuduna göre 4 hafta küçük demişlerdi. Rabbim bütün hamilelerin yardımcısı olsun inşallah 🙏🏻 sağ salim al kucağına

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sanırım gelişimi geride demek istemiş canım kaç haftalıksınız normalde

Tüm sayfalar yüklendi.