20 gündür gecikmem oldu suan kesik acik renkte bi kanamam var ve cok az geliyo bu yerlesme kanaması olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Ebruats tarafından oluşturulan 20 gündür gecikmem oldu suan kesik acik renkte bi kanamam var ve cok az geliyo bu yerlesme kanaması olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,779 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı 20 gündür gecikmem oldu suan kesik acik renkte bi kanamam var ve cok az geliyo bu yerlesme kanaması olabilir mi
Konbuyu başlatan Ebruats
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DygBlog

Ebruats

Kayıtlı Üye
rank
20 günlük bi gecikmem var ve şuan kesik açık renkte kanamam var bu yerleştirme kanaması olabilir mi

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
olabilir canım, Allah gönlüne göre versin. benim de belli belirsiz olmuştu yerleşme kanamam. sabahın 4ünde kalkıp nöbete gidiyordum o ara fark etmiştim ama idrak edememiştim. sonradan anlamıştım yerleşme kanaması olduğunu.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
20 günlük bi gecikmem var ve şuan kesik açık renkte kanamam var bu yerleştirme kanaması olabilir mi
Bendede oldu cnm ama dr gittigimde düşük tehliken var demişti önce kahverengi akıntı sonra kırmızıya döndü ama böyle su gibi degil normal alıntı kan olarak geliyordu iğne ilaç kullandım baya devam etti 5.aya kadar demem o ki dikkat et dr git biz ne desekte onlar görüyor sonuç ta ultrasyonda hatta brnim kanamam kesildi cook sevindim gene gittim dedi içeriden devam ediyormuş gene ilaç iğne verdi o yüzden ihmal etme cnm. Gitbaktır ALLAH şifa versin inş inş tez zamanda kurtarsın ins günümüz gelince hepizi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar