20 haftalik cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan 20 haftalik cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,778 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı 20 haftalik cinsiyet
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Ankara tip fakultesinde tam 20nci haftamda detayli ultrasonda erkek denildi.ama yanımdaki ekrandan bende bakiyodum kalp atışlarını izlerken bu arada erkekmis dedi. Detaylida bile yanilan olabiliyor mu? Bana iste organı diye gosteren olmadığı için kafam karışıyor alisverise baslamak icin netlik bekliyorum.tabiki oncede saglik😇
Bende oraya gidiyorum ayni sekilde banada dediler erkek die ama ben inanmıyor um hala🤔

Ankara tip fakultesinde tam 20nci haftamda detayli ultrasonda erkek denildi.ama yanımdaki ekrandan bende bakiyodum kalp atışlarını izlerken bu arada erkekmis dedi. Detaylida bile yanilan olabiliyor mu? Bana iste organı diye gosteren olmadığı için kafam karışıyor alisverise baslamak icin netlik bekliyorum.tabiki oncede saglik😇
Canım bende iki oğlumda birşey görmedim ama bu maşallah bacaklarını açmış gösterdi al sana pipi der gibi bende ilk defa bunda gördüm😄

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Banada hep kiza benziyor diyorlar deliricem 🤣 bende senin gibi net kız deyim bak burda çıkıntı yok diye göster seler rahatlicam 30 haftalik oldum hala kesin kiz demediler 22 sinde tekrar gidicem kontrole inşallah bu sefer kesin kiz deyip gösterirler de bende almaya baslarim biseyler 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar