20 haftalık qebelikte aşırı uyku isteqi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Sedoş tarafından oluşturulan 20 haftalık qebelikte aşırı uyku isteqi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 231 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı 20 haftalık qebelikte aşırı uyku isteqi
Konbuyu başlatan Sedoş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Sedoş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aşırı uyku çöktürüyor sürekli uyumak istiyorum böyle olan warmı neden olur 21 haftanın icindeyim aşırı tembel we uyku düşkünlüqü war 😔😑

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-11-20
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

2.anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aşırı uyku çöktürüyor sürekli uyumak istiyorum böyle olan warmı neden olur 21 haftanın icindeyim aşırı tembel we uyku düşkünlüqü war 😔😑
Evet bendede cok vardı ama maalesef uyuyamıyordum malum 2 yasinda 1 oğlum olunca o uyuyunca drek bnde uyuyorum duan 40+5 surekli uyuyasım geliyor

Merve_berkk

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Normal canım bende öyleyim bi oluyor hiç uyuyamıyorum, bi oluyor bıraksalar bütün gün yatarım dengem bozuldu iyice

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyy ben daha yarın 20 ye gircem ama anam Bi gözüm yatakda Bi gözüm yastıkta bende anlamadım sabah doktor randevum var hem Allahın izniyle cinsiyet öğrencez hemde sorcam deseler yatakdan kalkma kalkmam o dereceyim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.